NŮŽKOVÝ STAN 3X3 MODRÝ SQ LITE

 
  • 1 z 5
 

Perfektní nůžkový stan LITE, se kterým rozkládání nebylo nikdy snadnější! Tato nová verze nabízí až o 80% více materiálu zejména na střeše a její bočních lemů. Ty jsou vyrobeny z pevnějšího materiálu OXFORD 820D! A aby to nebylo málo, k stanu je dodatečná vrstva PVC materiálu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 2 409 Kč
Měrná cena 2 090 Kč / 1 ks
Cena 1 727,27 Kč bez DPH
2 090 Kč
Kód produktu 3542/N
Kategorie Rozměr 3 x 3 m
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Perfektní nůžkový stan LITE, se kterým rozkládání nebylo nikdy snadnější! Tato nová verze nabízí až o 80% více materiálu zejména na střeše a její bočních lemů. Ty jsou vyrobeny z pevnějšího materiálu OXFORD 820D! A aby to nebylo málo, k stanu je dodatečná vrstva PVC materiálu.

Materiál

Tento perfektní stan nabízí také 3x vyšší odolnost proti poškození výrobní technikou. Střecha je ukončena bílou vložkou, která ochrání Váš stánek proti poškození i promočení pod stan. Takže zaručujeme 100% vodě odolnost. Lem má šířku cca 33cm, to znamená, že pokud jste společnost, která pod tímto stanem bude propagována není problém si umístit logo nebo reklamu právě na toto výrazné místo.

Mezi rámem a plachtou se nacházejí kontaktní body se speciálními sponkami, které chrání jak konstrukci tak i materiál. 

 oxford_blue

 

expres_economy_konstrukcja

Konstrukce

Konstrukce je vyrobena z kvalitní oceli, prášková barva je v elegantní 
černé a stříbrné barvě. Tento design doplňuje čtvercový profil o průměru 30mm! 
Montáž a demontáž stanu je opravdu jednoduchá a bezpečná díky modernímu zabezpečovacímu systému, který je proveden přesně na tento typ stanů. Výhodou této konstrukce jsou i nožičky s otvory vhodné pro ukotvení stanu kotvící sadou, 
zátěžovými vaky.

Výška boku cca od 200cm do 230 cm. 
Celková výška od 290cm do 320 cm.

Váha stanu podle zvoleného variantu do 30 kg.

 

 

 

 ekspres_eco_3x3_konstrukcja_render

  Balení obsahuje

  • Ocelová konstrukce stanu
  • střecha
  • Návod k použití

 

Stan je perfektní ochranou právě pro různé akce jako jsou zahradní oslavy a svatby, společenské akce, kluby, narozeniny nebo jiné akce. Je univerzální, proto jej můžete použít i jako propagaci na různých veletrzích, obchodních akcích nebo ve výstavní hale. Jeho luxusní a elegantní vzhled přitahuje pozornost a mnoho návštěvníků!

 

 

expres12

 

  

              Rozměry stanu

 

  • Konstrukce 3x3m 9,00 m²

 

  • výška stran cca 2,0 m

 

  • výška hřebene cca 3,0 m

 

 

 

 

 

 

 

Záruka na produkt je 24 měsíců. No opotřebení charakteristické pro daný materiál nebo použití se nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokud z povahy prodané věci vyplývá, že její životnost je kratší než záruční doba a když při obvyklém užívání takové věci dojde k jejímu celkovému opotřebení ještě před uplynutím záruční doby.

Střecha je spotřební materiál. Může se opotřebovat i dříve než za 24 měsíců, zvláště v případě, že je střecha dlouhou dobu vystavena slunečnímu záření.

UPOZORNĚNÍ: V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je nezbytné stan složit a uskladnit. Stan nesmí být vystaven silnému nárazovému větru, intenzivnímu dešti a krupobití. Při větru o rychlosti 1 až 10 km/h použijte upevňovací kolíky. Při větru s rychlostí od 10 do 30 km/h použijte zatížení. Při větru o rychlosti nad 30 km/h stan nepoužívejte. V případě výstrah v předpovědi počasí před silným větrem nebo před špatnými podmínkami počasí doporučujeme stan složit a opětovně ho používat až po zlepšení počasí. Stan neskládejte, pokud jsou stěny nebo střecha mokré. Stan a plachty skládejte až po úplném uschnutí. V opačném případě hrozí jejich znehodnocení plísní. Vždy používejte kotvící a upevňovací sady. Nárok na reklamaci zaniká v případě nedodržení uvedených provozních pokynů. Poškození vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek není předmětem reklamace.

 

 

Podobné produkty

Hmotnost 30 kg
Edice stanu (?) Standard quality Lite
Barva Modrá
Rozměr nůžkového stanu 3 x 3 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.