Nůžkový stan 3x4,5 bílý simple SQ

 
  • 1 z 12
 

Nůžkový rychleskladací stan o rozměru 3x4,5m. Výborný na prezentační akce, jako prodejní stánek, narozeninové nebo meninové oslavy, svadby a akce podobného stylu.

Dostupnost Naskladňujeme - přijímáme předobjednávky
Měrná cena 4 386 Kč / 1 ks
Cena 3 624,79 Kč bez DPH
4 386 Kč    
Kód produktu 5633
Kategorie Standard quality simple
Záruka 2 roky
 

Praktický a elegantní přístřešek pro každou příležitost! Nůžkový rýchloskladací stan v rozměru 3x4,5 m poskládáte za méně než 1 minutu. 

Spolehlivý stan má expresní využití při různých příležitostech. Zahradní párty, narozeninová oslava, grilovačka u vody, teambuilding, prodejní stánek, či oddechový prostor pro pracovníky v exteriéru. Na to vše vám poslouží rýchloskladací stan.

Stan je 100% voděodolnýStřešní krytina je vyrobena z pevného materiálu Oxford 720D s dodatečnou vrstvou PVC. Voděodolné plachty Oxford jsou díky pevnosti vazby vysoce kvalitní, odolné proti roztržení, neprůhledné a trvanlivé. Materiál boční stěny má hustotu vlákna 210 g. Kontaktní body mezi rámem a plachtou jsou vyztuženy proti tření. Chrání plachtu před oděrem během montáže a demontáže. Teleskopické nohy s výškovým nastavením si přizpůsobíte podle potřeby.


100% vodotěsný
Tri boční stěny zdarma
Materiál boční stěny 210 g
Vylepšené šití snižuje tvorbu vodních vaků
Teleskopické nohy s výškovým nastavením
Masivní konstrukce
Práškové lakování v ušlechtilé černé barvě
Stabilní 30 mm ocelový profil se čtvercovými hranami
Konektory vyrobeny z pevného plastu s vysokou pevností
Praktický systém nožicového rozložení

Střešní krytina vyrobena z pevného materiálu Oxford 720D s dodatečnou vrstvou PVC. Je tedy až 3-krát silnější než standardní polyesterové plachty
Nepromokavé plachty Oxford jsou díky pevnosti vazby vysoce kvalitní, odolné proti roztržení, neprůhledné a trvanlivé. 
 
 
 
 
Ochrana proti oděru
Kontaktní body mezi rámem a plachtou jsou vyztuženy, aby byly odolnější proti tření. To chrání plachtu před oděrem během montáže a demontáže.
 

POPIS VÝROBKU: KONSTRUKCE


 

4-STUPŇOVÉ NASTAVENÍ VÝŠKY

Skládací pavilon má výškově nastavitelné teleskopické nohy, které dosahují výšky boku cca 2,30 m na nejvyšší úrovni.
 
Masivní konstrukce
Nožičky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a ošetřeny s ochranným práškovým nástřikem v ušlechtilé černé barvě. 
 
Konektory vyrobené z pevného plastu s vysokou pevností
Spojovací prvky v nůžkovém konektoru jsou vyrobeny z odolného tvrdého plastu. Tyto dodatečně stabilizují celou strukturu.
 

DODÁVKA A MONTÁŽ

Stan poskládáte velmi jednoduše. Ujistěte se, že jste střechu nasadili ještě předtím, než se pustíte do roztahování nůžkového stanu. Jednoduchý klik systém vás upozorní, kdy je stan správně roztažený. Pak stačí stan zvednout do požadované výšky.
 

Nůžkový stan bílý simple sq 3x4,5 4

 

Balení obsahuje:
 

1x konstrukce 3x4,5m 

1x střecha

3x boční stěna

kolíky na upevnění konstrukce k zemi

 
Shrnutí:
 

Stan složíte za pár minut bez použití nářadí

Montážní pokyny s ilustracemi jsou jednoduché a zřetelné

 


SKLADANIE STANU

Záruka na produkt je 24 měsíců. No opotřebení charakteristické pro daný materiál nebo použití se nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokud z povahy prodané věci vyplývá, že její životnost je kratší než záruční doba a když při obvyklém užívání takové věci dojde k jejímu celkovému opotřebení ještě před uplynutím záruční doby.

Střecha je spotřební materiál. Může se opotřebovat i dříve než za 24 měsíců, zvláště v případě, že je střecha dlouhou dobu vystavena slunečnímu záření.

UPOZORNĚNÍ: V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je nezbytné stan složit a uskladnit. Stan nesmí být vystaven silnému nárazovému větru, intenzivnímu dešti a krupobití. Při větru o rychlosti 1 až 10 km/h použijte upevňovací kolíky. Při větru s rychlostí od 10 do 30 km/h použijte zatížení. Při větru o rychlosti nad 30 km/h stan nepoužívejte. V případě výstrah v předpovědi počasí před silným větrem nebo před špatnými podmínkami počasí doporučujeme stan složit a opětovně ho používat až po zlepšení počasí. Stan neskládejte, pokud jsou stěny nebo střecha mokré. Stan a plachty skládejte až po úplném uschnutí. V opačném případě hrozí jejich znehodnocení plísní. Vždy používejte kotvící a upevňovací sady. Nárok na reklamaci zaniká v případě nedodržení uvedených provozních pokynů. Poškození vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek není předmětem reklamace.

Hmotnost 33 kg
Edice stanu (?) Standard quality Simple
Barva nůžkového stanu Bílá
Rozměr nůžkového stanu 3 x 4,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 11.8.2021
Zatím nebyl využit. Vypadá pevně,doufám,že splní očekávání.
5
RP Avatar autora | 15.9.2020
Již mám třetí (dva předchozí byly od jiných firem),ovšem stan od Vás opravdu vyniká kvalitou. Děkuji.