🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Vánoční vinše a přání - Vánoce 2023

Vánoce je období oslav roku, oslava rodiny, radosti a setkávání. Je čas být veselý a dopřát si dostatek jídla a pití, abyste se zahřáli během studené zimy. Ale ať už plánujete strávit svátky spolu nebo odděleně, pravděpodobně budete chtít napsat přátelům a známým ta nejlepší Vánoční přání.

I když může být problém najít způsob, jak vyjádřit všechno své sváteční vánoční štěstí, dobrou zprávou je, že nejlepší vánoční pozdrav, který můžete napsat na pohlednici, nebo do zprávy je tady a čeká jen na to, až ho objevíte. Hledáte tradiční vánoční vinše, vtipné vánoční vinše, nebo vánoční vinše pro děti? Nehledejte, vybírejte srdcem a najdete ten pravý vinš pro vás.

Tradiční vánoční vinše

Stromeček svítí, zvoneček zvoní, děti se na dárky strašně moc těší. Purpura na plotně krásně nám voní, vábí k nám Ježíška, večer se blíží. Přejeme vám, rodinko, štěstíčko a zdravíčko. Klidný, šťastný nový rok, to Vám přejem strašně moc.

 

Pohodové Vánoce přejem Vám, ať na Štědrý večer není nikdo sám. Ať Vánoce stráví všichni spolu, ať se všichni sejdou u štědrovečerního stolu. Šťastné a veselé!

 

Až pod stromečkem rozvážeš mašličku, ať lásku najdeš v balíčku. Ve druhém štěstí, klid a pohodu, ve třetím hlavně dobrou náladu. Veselé Vánoce!

 

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu a přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček, ke štěstí krok, nádherné Vánoce a nový rok!

Vtipné vánoční vinše

Nebem letí Ježíšek, fouká mu pod kožíšek. Veze plný pytel dárků, pro každého má svou várku. Nalijte mu skleničku, zdrží se jen chviličku.

 

Půjčil jsem si milion, dárků jsem měl kamion. Neplatil jsem splátky, vzali si to zpátky. Nezbyl ani dáreček, vzali mi i domeček. Neplatil jsem daně, vzali mi i sáně. Nevím už si rady, sob mi chcípnul hlady. V lese mám teď pelíšek, kašlu na vás – Ježíšek!

 

Ježíšek se u nás stavil, Štědrý den předem slavil. Dal nám všechny dárečky, za sklenice vodečky. Pak propil i saně, zbyly mu jen prázdné dlaně. Pro Vás nechal přání: Nadělte si sami!

 

Letí Ježíšek s nadílkou, vrtí při tom prdýlkou. Žízeň prý má jako trám, letí, letí přímo k vám. Pokud čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku!

 

Na Vánoce všechno nej, dárečky si užívej. Na Silvestra ožer sebe a kamarády vedle sebe. A na Nový rok co ti přát? Štěstí, zdraví, moře lásky, ze života nemít vrásky. To vše a ještě víc ti přeje

Vánoční vinše pro děti

Pod stromeček balík zdraví - vzácný poklad, jak se praví. Lásku, štěstí, žádné hádky, spokojenost - hezké svátky.

 

Veselé Vánoce všem, samou radost jen, ať si to krásně užijete, svátky radosti prožijete. Sníh se sype, větřík fouká, zapadl les, zapadla louka. Vše je bílé, sněhulák se chichoce, přejeme Vám překrásné Vánoce.

Křesťanské vánoční vinše

Kéž Bůh naplní tvůj život láskou, radostí a pokojem o letošních i následujících Vánocích!

 

Ať jsou tvé Vánoce naplněné radostí a vděčností za vše, co ti Kristus dal. Prožij klidné vánoční období!

 

Kéž máš o Vánocích a vždy dar víry, požehnání, naděje a pokoj v duši. Ať tě Bůh provází na každém kroku. Veselé Vánoce!

 

Nebe a na něm v tisících hvězdičky, z oblohy přilétá anděl maličký. Na malém obláčku přináší Ti přáníčko, přeje Ti lásku, zdraví a štěstíčko. Ať všechno, o čem se Ti kdy snilo, o Vánocích se vyplnilo.