Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Funfit

Jedním z hlavních atributů Funfit Home&Office je jejich zaměření na inovativní designy a stylová řešení. Sledují aktuální trendy a pravidelně uvádějí na trh nové produkty, které zaujmou zákazníky svojí originalitou a funkcionalitou.
Společnost Funfit již léta působí na polském trhu interiérového designu a dodává designový nábytek a svítidla. Díky rozsáhlé síti zahraničních partnerů a inovativním logistickým řešením umí poskytnout jednu z nejlepších cen na trhu a expedovat zboží i do 24 hodin. Široký sortiment, špičkové produkty a dostupné ceny usnadňují vytváření módních, funkčních a ergonomických prostor.
Celkově lze říci, že Funfit Home&Office je společností, která přináší moderní a funkční nábytek a vybavení pro domácnosti a kanceláře. Jejich důraz na design, kvalitu a pohodlí je činí atraktivním partnerem pro ty, kteří hledají stylová a praktická řešení pro svůj životní nebo pracovní prostor.

Sortiment značky Funfit je zaměřen také na tyto produkty: herní křesla, houpačky, zahradní slunečníky

1307
1308113071308
  • pol pl Hustawka ogrodowa bocianie gniazdo dla dzieci 100 cm 2609 1 Kód: 10182
    Houpačka - čapí hnízdo 100cm Blue
    Momentálně nedostupné Záruka: 2 roky

    Houpačka ptačí hnízdo je ideální řešení pro zahradu a dětské hřiště. Zažijte s dětmi radost z houpání a užívejte si dny plné zábavy. 

    1 080,17 Kč bez DPH 1 307 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem