Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

5 tipů na valentýnský dárek pro ženu

S příchodem února se blíží i svátek sv. Valentýna. Je to den, kdy si partneři, manželé a všichni zamilovaní vyznávají lásku. Samozřejmě, že byste na to neměli zapomínat během celého roku, nejen 14. února. Proč však nevyužít tento den, aby se stal výjimečným? Pokud přemýšlíte nad tím, jak potěšit vaše drahé polovičky, přinášíme vám 5 tipů na valentýnský dárek, se kterým určitě zabodujete.

valentinsky_darcek(15)

 

1. TOALETNÍ STOLEK - POTĚŠÍ KAŽDOU ROMANTICKOU DUŠI

Hledáte něco velkolepé, co vaši partnerku zaručeně nadchne a vyrazí její dech? Potěšte ji toaletním stolkem a dejte jí tak najevo, jak moc ji milujete. Vlastní místečko krásy přece touží mít každá žena. 

toalerny_stolik_viktoria(9)

2. VELKÝ PLYŠOVÝ MEDVÍDEK

Roztomilej plyšák roztaje srdce snad každé ženě. Bude ho mít na posteli vždy v době vaší nepřítomnosti a pokaždé, když se k němu přitulí, si vzpomene na vás. Plyšový medvídek je zaručena klasika, kterou nikdy nic nezkazíte. Přibalte k němu i kvalitní bonboniéru a hezký valentýnský dárek je na světě. 

plysak(2) plysak(4)

3. AROMA DIFUZÉR

Perfektním valentýnským dárkem pro vaši polovičku je i aroma difuzér. Připravte si romantický večer při dobrém víně, svíčkách a půvabných vůních, které bude aroma difuzér rozptylovat po celé místnosti. Navodíte tak příjemnou atmosféru, která k tomuto svátku prostě patří. 

aroma_difuzer(2) aroma_difuzer

4.  UV/LED LAMPA na nehty a BRUSKA NA NEHTY 

Pokud se vaše partnerka ráda parádí, potěší ji praktický dárek v podobě brusky a lampy na nehtyVšechny ženy se chtějí líbit a tímto dárkem jí dáte přesně to, po čem touží - po pěkně upravených nehtech. 

5.  SADA ŠTĚTCŮ NA MAKE-UP


Darujte své milované polovině elegantní sadu štětců na make-up. Ocení to nejen vaše partnerka, ale také vy. Pohled na krásně upravenou ženu je přece k nezaplacení. Přírodní štětce v krásném béžovo-zlatém provedení jsou zabaleny v praktickém koženém pouzdře. Dárek tak působí opravdu luxusně.

 Věříme, že vás tyto tipy na valentýnský dárek inspirovali a vy už chystáte romantický den, plný lásky, polibků a objetí. 

valentinsky_darcek(14)