Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

Aroma difuzér: Poznejte všechny jeho výhody

Zapomeňte na klasické osvěžovače vzduchu, jejichž výdrž je minimální a navíc působí neesteticky. Poznejte s námi jedinečný a inovativní osvěžovač vzduchu. Aroma difuzér jak ho ješte neznáte. Nejenže efektivně osvěží vzduch ve vaší domácnosti či kanceláří, ale má také pozitivní vliv na vaše zdraví. 

 

VÝHODY A VLASTNOSTI AROMA DIFUZÉRU

Jaké všechny výhody a vlastnosti s sebou přináší tento osvěžovač vzduchu? Budete překvapení!

aroma_difuzer

1. Interiérová dekorace

Aroma difuzory jsou vyráběny v jedinečném designu, díky čemuž nepůsobí nevkusně ve vaší domácnosti, kanceláří či jiné místnosti. Nemusíte je schovávat do kouta. Právě naopak. Klidně je vystavte na odivNáš difuzér je vyroben z imitace dřeva, díki čemu působí elegantně. Možnosti barevného podsvícení přidávají na jeho luxusním vzhledu.

aroma_difuzer

2. Vhodný do každé místnosti

Difuzér můžete používat ve vaší domácnosti, ať už je to obývací pokoj, ložnice nebo dětský pokoj. Využijete ho i na pracovištích a v kancelářích, kde trávíte většinu svého času. Místo si zaručeně najde i v kosmetických a spa salonech.

 

3. Bezpečný

Atmosféra vonných svíček je sice nenahraditelná, ale ten stres, jestli jste je nezapomněli zhasnout, za to nestojí. Difuzér z naší nabídky je vybaven senzorem automatického vypnutí při přečerpání vody z nádržky. Můžete si tak bez obav užít nerušené sny. 

vonna_sviecka

4. Šetří životní prostředí i vaše peníze

Prošli jste na trend 100% přírodních svíček ze sójového oleje? Snaha šetřit životní prostředí vás může v tomto případě vyjít draho. V přepočtu na 3-hodinové hoření svíčky vás investice do aroma difuzéru vyjde mnohem levněji. Elektrický provoz difuzéru navíc pracuje na nízké spotřebě, takže se nemusíte obávat nedoplatku za elektřinu.

 

5. Ideální dárek

Nakupování dárků je radost a starost zároveň. Trápíte se s hledáním vhodného dárku pro vaši manželku, tchýni, maminku, babičku, šéfovú,...? Aroma difuzér je ideální dárek pro všechny ženy, bez ohledu na věk. Hodí se jako narozeninový, výroční či vánoční dárek. 

darcek_pre_zenu(2)

6. Pozitivní vliv na vaše fyzické a duševní zdraví

Aroma difuzory pracují na principu ultrazvukových vibrací, díky čemuž uvolňují do ovzduší mikro částečky vody ve formě jemné vodní páry. Použitím esenciálních olejů, které nakapete do vody se uvolní do ovzduší příjemné vůně. Difuzér je vhodné proto používat do místností se suchým vzduchem

prechladnutie_chripka

Takový vzduch má pozitivní vliv na vaše zdraví a zdraví vašich blízkých:

  • zvlhčování vzduchu difuzérem pomáhá předcházet vysychání sliznice, kůže a očí - je ideální na příchozí zimní měsíce, kdy je vzduch sušší, kvůli topení

suchy_nos-upchaty_nos

  • příznivě působí na dýchací soustavu - ideální pro alergiky astmatiky

 

  • s použitím éterických olejů a silic dokáže pohlcovat pachy zlepšit kvalitu vzduchu - některé oleje a silice mají dokonce antibakteriální, protivirové a antiseptické účinky, čímž pomáhají bojovat proti plísním, bakteriím a virům v ovzduší nebo pomáhají odpuzovat hmyz

 

  • pomáhá při bolestech hlavy/migrénách, špatné koncentrací, stresu napětí

 

bolest_hlavy

  • navozuje pozitivní náladu duševní pohodu
  • pomáhá relaxovat meditovat
  • zlepšuje kvalitu vašeho spánku

 

unava_nespavost

 

Chcete se dozvědět, které esenciální oleje jsou ideální při migréně a které vám pomohou lépe usínat? Přečtěte si také: 

Aromaterapie: Příznivé účinky na zdraví těla i duše.

etericke_oleje(1)