Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Příslušenství ke stanům

Díky doplňkům k zahradním stanům vytvoříte z klasického stanu prostor s novými možnostmi!

Gumovým pavoukem můžete uchytit cokoliv – prostěradlo o nohy stanu či jiný díl, který zrovna potřebujete mít uchycený a stranou.

Moskytiéra proti hmyzu zajistí, že se vám do stanu nedostanou nechtění nepříjemní návštěvníci - hmyz, jako například komáři, vosy či sršně a vy si tak užijete vaši párty bez problémů a otravných situací.

Altánková závaží podpoří stabilitu celé konstrukce, stačí je pouze naplnit pískem a připevnit k nohám konstrukce stanu. Stan tak budete moci používat i v náročných podmínkách nepříznivého počasí.

Na závěr sezóny si stan můžete poskládat a odložit do praktické odkládací tašky na kolečkách. Bude tak připraven na novou sezónu, bez nutnosti čištění, vystírání plachty a hledání jednotlivých dílů po celé garáži či skladu.

Na našem e-shopu si můžete stan poskládat i sami, stačí zakoupíte-li si jednotlivé díly samostatně. Na úvod potřebujete kvalitní a pevnou konstrukci, která bezpečně udrží boční stěny a střechu stanu. Pro spojení dvou konstrukcí - stanů dohromady použijte univerzální šroub. Pro bezpečné ukotvení stanové konstrukce do země nezapomeňte použít stanové kolíky a lano, které udrží stan na zemi i při silnějším nárazu větru. A teď to nejlepší! Vyberte si stanovou střechu podle požadovaných rozměrů a barvy, např. v krásné červené. Boční stěny jsou samozřejmě nutností, naštěstí i ty pro vás máme v nabídce v různých barevných variantách a velikostech. A teď už jen stačí naplánovat tu nejlepší zahradní párty pod sluncem! Tedy, pod stanem.

Pokud si neumíte vybrat, který stan je pro vás ten pravý, nechte si poradit zde

 

Nejprodávanější

180
5201180520
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem