Bestent radí: Jak si vybrat stan?

V dnešním blogu Vám přinášíme poradenství ohledně výběru toho správného stanu. Víme, že mnohé stránky disponují různými stany, dokonce i naše stránka má několik druhů, variant, možností jak si vybrat stan. Dostáváme mnoho otázek, který stan je tou nejideálnější volbou. Právě proto, tým Besten Vám chce objasnit problematiku výběru stanu!

Zadělej si to podle edic, níže můžete vidět tabulku, rozložení podle kategorií a požadavků zákazníků, které edice doporučujeme my. Pevně věříme, že Vám to při výběru pomůže.

Pohybujeme se tedy v kategorií nůžkové rýchloskladacie stany:

Nožnicové stany (1)

        Edice BLACK  

        STANDARD QUALITY

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt SQ stánok

 

Standard quality se vyznačuje 3x3 cm profil nohy a 0,7 mm tloušťkou oceli. Tato konstrukce je vhodná zejména na zahradu, prodej v ulicích (trhy), kdy stánek rozložíte ráno a složíte večer.

Zákazníci tyto stánky využívají i na rybaření, a tedy jejich podklad není betonový právě naopak zem. Tehdy doporučujeme při nestabilním povrchu země stánek upevnit. V tomto případě nezáleží na konstrukcí stánku, jistota je půl života a právě proto je dobré stan ukotvit, zatížit zátěžovými vaky nebo upevnit jiným způsobem.

Edice black se vyznačuje černou konstrukcí.

SQ nebo standard quality má 3 boční stěny a střech . 

  • Vnější strana střechy - polyester 820D (300 g / m2) z vnitřku potažený gumou (silné vyztužené vlákno odolné proti protržení)
  • Vnitřní strana střechy a stěn - impregnovaný nilon PVC
  • Vnější strana stěn - impregnovaný materiál (brezent) 420D (270 g / m2) z vnitřku potažený gumou (silné vyztužené vlákno odolné proti protržení)

 

SQ konstrukce je lehčí, proto je to rozložení na pár krát v roku. 

Doporučujeme na běžné užívání:

domácí použití
Trhy, akce a výstavy
Doslovně pár krát v roce

 

Edice BLACK

HIGH QUALITY 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt HQ stánok

HQ nebo HIGH QUALITY se vyznačuje vyšší kvalitou od kvality SQ - standard stánku. Konstrukce je 4x4 cm a 0,9mm tloušťka konstrukce. Tyto rozměry nám značí, že tento stánek je již v lepší kvalitě, nepotřebuje takové upevnění jako SQ, i tak doporučujeme při každém stánku použít ukotvení, zátěžové vaky.

Hrubší konstrukce je i mohutnější, takže třeba počítat s tím, že na akcie nebo migrující se akce se velmi tento stánek hodí nejlíp, protože i neustále skládání a sestavování stánku může konstrukci poškodit - proto je potřeba opatrne. 

Proto doporučujeme stan sestavit a mít ho na jednom místě déle. Stále platí, že je vhodné ho při povětrnostních podmínkách, více než 10km / hod stánek skládat dole. Rovněž materiálu, ze kterého sestává střecha a bočnice (Stejné kvality jako je SQ) nedělá dobře déšť, sníh, kroupy, silné větry či mrazy. 

Plachty, které by byly vystaveny dešti / namoknutiu příliš dlouho by mohly pak zmrznout - ztvrdnout a poškodit se.

Použití se definuje tedy častěji než model SQ na zahradní párty, výstavy, které jsou více dní za sebou, reprezentativní akce a podobně.

Stan obsahuje střechu + 3 bočnice

Edice BLACK

ALL IN ONE

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt all in one stánok

Tato edice je známá tím, že obsahuje vše co potřebujete. ALL in one doslova znamená vše v jednom. Vše v jedné krabici! Nepotřebujete si už kupovat zvlášť vaky, zvlášť zátěžové pytle, zvlášť kotvení. V krabici, která dorazí k vám domů, dostanete:

stan
3 bočnice
střecha
Vak - přenosná taška
Kolíky na ukotvení
+ šňůrky

 

ALL in one konstrukce je konstrukce SQ, tedy profil nohy 3x3cm a 0,7mm tloušťka konstrukce. Tento stánek je ideální opravdu pro ty, kteří vědí že se stanem budou cestovat, šikovně ho zabalí a dají do kufru auta. Není problém stánek poskládat i sám nebo v šikovné dvojici. Tím, že profil nohy a konstrukce nejsou těžké, je to lehčí přenosné i skladatelné.

Liší se to jenom v plachtách, které mají o neco nižší gramáž. 

EDICE GOLD 

EXTREME QUALITY

Súvisiaci obrázok

EX označení si můžete všimnout u stánků extrémní kvality, to znamená že profil nohy je 3,5 x 3,5 cm a až 1,5mm tloušťka! Tato nožní konstrukce již naznačuje, že samotný stánek je opravdu v té nejlepší kvalitě, kterou můžete dostat.  Povrch této konštkrukcie je pozinkovaný, spojky ani jiné komponenty nejsou z plastu, kromě krytky právě na střeše.

Edice gold se vyznačuje stříbrnou konstrukcí - stříbrným nátěrem konstrukce!

Tyto stánky, my osobně nazýváme jako doživotní stánky, ano cena je vyšší, ale stánek použijete už doživotne, Mužete ho skládat hore dolu, mužete s ním delat cokoliv i dokonce muže byt v zimě rozprostřen. Pokud však víte, že stánek použijete pár krát v roce nebo máte jednorázovou akci, vyberte si z nižší třídy, kterou nabízíme!

Stan obsahuje rovněž 3 stěny a jedna střecha

 

EDICE WHITE

Premium QUALITY 

ekspres_premium_3x3_bezowy_sciany

Premium quality se vyznačuje krásnou reprezentativní konstrukcí s bílým nátěrem, nádhernými bočními stěnami a střechou. Stan se odlišuje od ostatních právě tím, že má 4 stěny:

2x boční stěna s okny
1x stěna s dveřmi
1x plná stěna
a přepravní obal s kotvícími kolíky v počtu 4 ks a lano na ukotvení 2 kusy

Celková výška dle jednotlivých stupňů (místo přechodu): 211 cm - 220 cm - 228 cm - 238 cm.

 

Edice WHITE

Professional Quality

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt professional quality stánok

Máte zájem o prezentační akce, prodejní stánek narozeninové či meninové oslavy nebo jinou akci? Chcete vynikat? Pak tu máme tento stan, který je z edice white. A tedy bílá konstrukce s nádhernými barvami s vyšší a lepší gramáží.

Nohy jsou 6 úhelníkové s rozměrem 40mm, nikoliv čtvercové, což dodává stanu větší sílu a mohutnost i při pohledu na stan.Stan je tedy mnohem stabilnější než stany z edice GOLD nebo BLACK. Stejně jako u premium quality má tento stan pokrytí z každé strany.

Rozdíl (od ostatných stánku) je v tom, že stěny i střecha jsou všechny pogumované a z pevného PVC materiálu s tloušťkou 820D. Tedy 100% voděodolný materiál.

Šířka lemu střechy je až 33 cm, kdy si zejména společnosti zvyknou našívat loga svých firem nebo jiné propagační materiály. Stan má okna a široký suchý zip po bocích stanu i na spodním okraji stěny.

 

 

SKMBT_C25316090712550-1

Každý stan z těchto edic mají 4 stupně nastavení výšky, stupeň 9 cm. Celková výška bývá do 180 cm při základních stanech a z edice WHITE jsou to právě konstrukce až do výšky 320 cm dle jednotlivých druhů stanov.

 

K stanem doporučujeme určitě příslušenství, které si může vybrat tu

Najdete zde tedy:

Stahovací gumy - které slouží k upevnění stanu spolu s jiným stanem
Spojky na stany - v případě, že chcete stany upevnit i jinak, není problém se spojkami, které Vám stany spojí dohromady.
Okapové roury - v různých rozměrech, které se upevní na střechu stanu a tak si nemusíte dělat starosti s dešťovou vodou.
Kotvící kolíky - upevnění doporučujeme zejména tam, kde není rovný povrch, tedy hlína, zem, hřiště, tráva a podobně
Zátěžové vaky - platí pravidlo 1 vak / 1 noha, doporučujeme si to v každém případě pojistit a tak zatížit stan
Přenosné tašky - jsou to šikovní pomocníci

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt záťažový vakVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt prenosná taška na stanVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt spojky na stan  bestentVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kotviace kolíky bestent

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, nicméně pevně věříme, že tento článek Vám bude nápomocný.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.