Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Toaletní stolky zažívají módní comeback! Proč byste si ho měli koupit i vy?

Toaletní stolky přicházejí opět do módy! Lze si je pamatujete jako součást ložnicového nábytku vašich maminek nebo dokonce starých mám, a proto je považujete za dobový přežitek, ale opak je pravdou. V dnešní moderní době se toaletní stolky stávají opět designérským hitem, a to nejen jako stylový bytový doplněk, ale zejména kvůli své funkčnosti. Proč byste si ho měli koupit i vy?

 

 

1. Už vás nebaví ranní boj o koupelnové zrcadloPrimadonna White

 

Doba je rychlá, rána uspěchané a boj o koupelnu na denním pořádku. O to horší, pokud má domácnost několik členů a každý z nich vstává ve stejnou dobu. A tak se narychlo malujete po cestě do práce nebo na společných toaletách. Následkem toho je, že váš ranní look nevypadá tak jak byste si skutečně želali.Skrášľovanie při toaletním stolku vám ušetří množství času stráveného při boji o koupelnu či premaľovávaní a předělávání zkaženého make-upu. Vždyť která žena by hned ráno nechtěla vypadat svěže a upraveně bez zbytečného stresu.

 

 

 

2. Ranní relax a pohoda

Už nemusíte běhat mezi koupelnou a šatnou, abyste sladili svůj lak na nehtech se šaty, které si chcete obléknout. Pokud máte toaletní stolek, sednete si a vše potřebné najdete v něm. Užijete si tak ranní pohodu a zrelaxujete se před náročným dnem, který vás čeká.

 

3. Veškerá kosmetika na jednom místěQUEEN

 

 

Stává se to pravidelně. Potřebujete se namalovat a váš oblíbený rtěnka se ztratil. Nebo jste se rozhodli vyzkoušet skvelúnovú masku, kterou vám darovala kamarádka, ale nemůžete ji nikde najít. Je jedno jak mnoho kosmetických přípravků vlastníte, nemůžete je ztratit, pokud se nacházejí na jednom místě. Navíc v řádném toaletním stolku můžete mít všechno pěkně uspořádané a zorganizované. Fén nebo kulmu můžete mít po ruce hned vedle stolku a nemusíte je neustále hledat.

 

 

 

Tyto stylové doplňky nabízejí opravdu hodně do vaší domácnosti. Jsou snadno montovatelné, praktické a jejich využití může být na několik způsobů. Stolek můžete umístit do Vaší ložnice, či do obývacího pokoje. Nic tím nezkazíte, stolek si bude držet svou eleganci a estetičnost. V každém prostředí!

 

Primadonna Rose

  

4. Soukromé místo jen pro sebe

Každý potřebuje někdy kousek svého vlastního prostoru.
Pokud nemáte v bytě nebo domě oddychové místečko, kde se můžete věnovat pouze sobě, aniž vás ostatní rušili, toaletní stolek vám pomůže takové vytvořit. Kromě kosmetiky si do něj můžete ukrýt časopis nebo knihu, kterou už tak dlouho chystáte přečíst. Stolek je ideální volbou, která poskytuje styl, využitelnost a zároveň praktičnost v každé domácnosti.

 

 

 

 5. Každá ložnice s ním může vypadat jako kousek království

 

Madamme White

 

 

Toaletní stolky neplní jen svou kosmetickou funkci. Pokud si zvolíte toaletní stolek například v provensálském stylu, můžete tak své ložnici dodat ten správný šmrnc, kousek luxusu a dávku nadčasovosti.
Je jedno jestli se stolek nachází v pokoji mladé slečny nebo v maminčině ložnici, všude dokáže vyrobit kousek malého království.

 

 

 

 Tip pro pány: Udělejte partnerce či manželce radost dárkem, který jí usnadní život a zpříjemní každé ráno. Vánoce jsou již za dveřmi!