Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Dětská dřevěná houpačka: Zaručená zábava pro vaše ratolesti

Houpání je zábavná aktivita pro všechny deti již od útlého věku. Koupí kvalitní houpačky potěšíte vaše ratolesti na dlouhé roky a zároveň podpoříte jejich motoriku, stabilitu a rovnováhu. Dětská dřevěná houpačka vám připomene i vlastní dětství a radost z prvního pocitu beztíže a rychlosti. Při správné údržbě vám vydrží i několik let, potěší více sourozenců nebo jejich kamarádů. 

Místo si najde v pokoji i na zahradě

V zahradě má vaše dítě možnost hrát se na čerstvém vzduchu, ale co dělat, když je venku špatné počasí nebo nemáte zahradu? Nezoufejte. Dětská dřevěná houpačka se dá zavěsit i do interiéru, čímž oživíte dětský pokoj jedinečným kusem nábytku. Vychutnat si pořádnou zábavu na houpačce pak nebude problém kdekoliv a za každého počasí.

Detská drevená hojdačka Blue Star

 Na věku nezáleží nebo ano?

Věk dítěte je hlavní kritérium při výběru vhodné houpačky. Bezpečnost je na prvním místě, a proto je důležité zvolit si správné parametry nosnosti na základě věku a váhy dítěte a taky bezpečnostní prvky. 

drevena-hojdacka-vintage-dadaboom-sk-1-1024x1021_1 

- Děti do 9 měsíců - houpačka pro miminko - uklidní, uspí a také rozveselí. Musí být ale bezpečná a vybavena zvýšeným opěradlem a hrazdou s bezpečnostní pojistkou. Houpačka by měla být dostatečně měkká, vystlaná polštářky, aby se vaše děťátko cítilo pohodlně. 

Děti od 1 do 3 let - maximální nosnost běžné dětské houpačky je do 50 kg. Obvykle to postačuje i pro mnohem starší děti, ale v tom případě doporučujeme zkontrolovat rozměry sedačky.  

Děti od 3 let - pro větší děti jsou vhodné skoro všechny dětské a zahradní houpačky. Ani větší děti by ale neměli zůstávat při houpání bez dozoru. Proto, i když máte pocit, že školkaři zvládnou houpání i bez dospěláky, nespouštějte je z očí. Skvělé a zároveň bezpečné houpačky jsou, u nás velmi populární, čapí hnízda. Mají vyšší nosnost a při jejich používání se zabaví celá rodina. 

9WBUwOO1VRc_s460xn 


Pokud hledáte houpačky, které mají jiné využití nebo materiál, podívejte se na naši nabídku dětských a zahradních houpaček, kde určitě najdete to pravé pro celou rodinu. Pokud si s výběrem houpačky nevíte poradit, kontaktujte nás a my vám pomůžeme zorientovat se v naší nabídce.