Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

Dětské nafukovací bazény: Povinná výbava každé zahrady na horké letní dny

Zastihlo vás už dovolenkový šílenství a vy přemýšlíte, jak budou vaše děti trávit horké letní dny? K letu nepochybně patří zábava a voda. Pokud máte zahradu při domě nebo chatu, kam vyrážíte na letní prázdniny, pořiďte si i nafukovací bazén, kterým vykouzlíte úsměv na tváři vašich dětiček. Už nemusíte cestovat na koupaliště, plážovou atmosféru si vytvoříte i doma a léto si už nebudete bez dětského nafukovacího bazénu vědět představit. Dětské nafukovací bazény, které najdete u nás, potěší princezny, odvážných princů i těch nejmenších, kteří se tlachání ve vodě nevědí nabažit.

bazeny 

Bazény i pro ty nejmenší

Miminka potřebují v létě rovněž ochladit. Nafukovací bazény s menšími rozměry jsou tou správnou volbou. Díky malým rozměrům je víte rozložit i na větším balkoně, terase nebo malé zahrádce. Pro nejmenší dětičky doporučujeme bazény s menším objemem a mělkým dnem.  

Detský bazén Monster INTEX 6

Bazén nemusí být jen jednoduchý

Oblíbené dětské bazény Intex jsou přesně to, co děti očekávají od skutečné zábavy. Navíc jsou vyrobeny z kvalitního a zdraví neškodného materiálu PVC, což ocení každý pečlivý rodič. Dětské bazény jsou rozměrově menší než velké rodinné bazény, proto si nemusíte lámat hlavu s prostorem na jejich rozložení.

Detský bazén Monster INTEX 2

 

Bazény Intex jsou:

 - barevné a živé- všechny děti milují, když svět hýří barvami 

- se zajímavými motivykteré podpoří fantazii vašich ratolestí. A zahrají se například na nedobytnou hradní pevnost.

- s různými prvkykteré využijí na skákání, klouzání a jiné hravé aktivity. 

 

Detský bazén Paradise INTEX 3

Rodinné bazény

Společný čas strávený s dětmi je nenahraditelný. Osvěžení pro děti i pro rodiče poskytnou bazény, které jsou rozměrově větší. Většinou jsou ve tvaru obdélníku nebo kulaté. Na jejich rozložení potřebujete větší prostor. Bazény s větším objemem jsou vhodné pro děti od 6 let. Vyberte si u nás nafukovací bazén pro své milované a mějte krásné léto.