Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Zahradní ratanový nábytek: Dostupný luxus pro váš domov

Užívání si ticha na zahradě nebo nerušený relax na terase patří k líným horkým dnem a zároveň je to ideální způsob, jak zapomenout na starosti a povinnosti běžného dne. Zahrada je také místem, kde se setkáváme s přáteli, sousedy, rodinou a kde si užíváme společně strávený čas a hromadu smíchu. Zahradní ratanový nábytek dodá každé zahradě či terase punc jedinečnosti a je to luxus, který tento prostor posune o úroveň výš.

Ratan

U nás najdete nábytek vyrobený z kvalitního umělého ratanu. Vzhledově se od toho přírodního odlišuje pouze minimálně a zůstala mu také jeho nenápadná elegance a přirozený vzhled. Technoratan je vyroben z umělého vlákna, většinou polyethylenu nebo polyuretanu HDPE. Nábytek, který je z něj vypleten, je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, zejména UV záření, snadno se udržuje i skladuje.

ratanový nábytek do zahrady 29

Ratanové lehátko

Snadno přizpůsobitelné pro čtení i opalování, pevné, stabilní a úžasně elegantní. Takové jsou ratanové lehátka, které u nás najdete. Pokud preferujete polohovatelná křesla, vyberte si takové, které mají například příruční stolek nebo praktickú kapsu, abyste si všechny své drobnosti mohli pohodlně uložit.

rozkladany5

Ratanový nábytek

V závislosti na prostoru, který chcete vyplnit, si můžete vybrat jednotlivé kusy ratanového nábytku nebo jeho celou sestavu. Souprava ratanového nábytku se skládá z více částí, z pohodlných křesel, širší sedačky a její součástí mohou být i nízké odkládací stolky nebo klasické jídelní stoly.

ratanový nábytok do záhrady 23

Závěsné křeslo

Máte chuť přenést se do přímořského prostředí, kde vám bude v uších vyhrávat mořský příboj a vy se budete moci pohupovat v jemném vánku? Vyzkoušejte usadit se do luxusního závěsného křesla, které vás exoticky naladí i na zcela obyčejné zahradě nebo terase.

jajo (2)

Místo, kde byste se měli cítit dobře vždy, je váš domov. S jeho zařizováním vám velmi rádi pomůžeme. Věříme, že vás naše nabídka

zahradního nábytku,

veselých dětských bazénů,

altánků,

interiérového nábytku v skandinávském stylu a 

stylových židlí

potěší.

8stol

Příjemné vybírání.