Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Máte již napsané valentýnské přání a koupený valentýnský dárek?

Pomůžeme Vám

S příchodem února se blíží i svátek sv. Valentýna. Je to den, kdy si partneři, manželé a všichni zamilovaní vyznávají lásku. Samozřejmě, že byste na to neměli zapomínat během celého roku, nejen 14.února. Proč však nevyužít tento den, aby se stal výjimečným? Valentýn je ideální den, kdy máte možnost dát najevo své polovičce, což pro Vás v životě znamená také pomocí krásného valentýnského přání. Nechte se inspirovat následujícími citáty i nápady na valentýnský dárek. Projděte si kategorii Valentýn, která je plná valentýnských tipů na dárek.

Valentýnská přání

Naše láska naplňuje můj život štěstím, dává mu smysl a já díky Tobě vím, jak je nádherné milovat.

Přeji krásné probuzení, k tomu polibek a pohlazení. Protože je únor, zima, chlad, má dnes svátek, kdo má rád. Miluji tě čím dál víc, tak to je a nic víc!

Přeji krásné probuzení, k tomu polibek a pohlazení. Protože je únor, zima, chlad, má dnes svátek, kdo má rád. Miluji tě čím dál víc, tak to je a nic víc!

Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jen s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!

Miluji Tě, s Tebou chci být, blízko u sebe chci Tě mít. Aby nám to vydrželo dobu dlouhou, přeji si, a umírám po Tobě touhou. Hezkého Valentýna!

Tak výjimečná žena si zaslouží vyznání lásky každý den. Tvá všeobklopující láska mě činí šťastným. Miluji tě z celého srdce nejen tento den, ale každou minutu svého života.

Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jen s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!

K svátečku všech zamilovaných i já malé přání mám, ať máme hodně dnů krásných a nic nechybí nám.

Tip na valentýnský dárek

Voňavé kouzlo, které navodí tu pravou valentýnskou atmosféru - aroma difuzér

Elegantní zvlhčovač vzduchu, který je vhodný pro aromaterapii. Zvlhčovač vzduchu se perfektně hodí domů nebo do kanceláře. Zvlhčovač účinně zvlhčí vzduch, přidáte-li do nádržky s vodou pár kapek esenciálního oleje z klasického osvěžovače vzduchu se stane přístroj na aromaterapii, která má léčivé a blahodárné účinky. Zhluboka se nadechněte, meditujte a užívejte si relax.

Ivestujte do krásy - UV Led lampa na nehty, zrcadlo se šperkovnicí

Upravené krásné nehty jsou vizitkou každé ženy, ale také muže. Výkonná UV Led lampa se kterou hravě zvládnete vytvořit krásné nehty na rukou i nohou, je nepostradatelnou součástí výbavy každého, kdo touží, nebo kdo se věnuje modelování a úpravě gelových či akrylových nehtů.

Zrcadlo se šperkovnicí je praktické řešení pro odkládání šperků, kosmetiky a jiných doplňků. Na háčky si můžete pověsit řetízky, náramky a jiné šperky, a poličky zase poslouží k ukládání parfémů, dekorativní kosmetiky a podobně. Všechny věci tak budete mít na jednom místě.

Splňte si své sny - toaletní stolek

Toaletní stolek pro všechny romantické duše je jedinečný originální doplněk do ložnice nebo kosmetického salónu. Toaletní stolek je vybaven prostorným úložným místem pro vaše líčidla, oční stíny, rtěnky či šperky. Těšit se můžete z velkorysého prostoru zásuvek, do kterých můžete schovat celou sbírku vaší kosmetiky a doplňků. Budete je mít stále po ruce, navíc krásně uspořádané a pohromadě.

Valentýnský dárek i pro malou princeznu

Dětský toaletní stolek pro každou malou parádnici. Toaletní stolek bude perfektním dárkem pro každou malou holčičku, která se rádo parádí. Promění dětský pokoj v malé království, díky němuž se bude cítit jako skutečná princezna.