Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Nejlepší dárky na Den dětí – Jak potěšit své ratolesti

Den dětí vytváří prostor k vyjádření bezmezné lásky různými způsoby. Nesehnali jste ještě dárek, kterým potěšíte svoji ratolest? Máme pro vás pár tipů na originální a kreativní radosti. Bude to hravé a plné barev!

Výtvarné sady pro děti

Tvůrčí dílničky přímo u vás doma? S touto výtvarnou sadou to nebude žádný problém. Skvělý dárek pro dívky i chlapce, kteří milují malování. Sada ukrývá vše, co budou vaše ratolesti potřebovat pro nový kreativní projekt. Fixy, tužky či pastelky jsou uloženy v oddělených přihrádkách. Děti je mohou jednoduše sbalit a vzít všude s sebou, kreslící potřeby jsou totiž uloženy v praktickém kufříku.

Dětská pískoviště pro děti

Darovat jim můžete také vlastní hrací plochu v podobě pískoviště. Doporučujeme vyzkoušet klasiku v dřevěném provedení, kterou naleznete již se zabudovanými lavičkami. Povrchová úprava pískoviště je uzpůsobena tak, aby byla hra bezpečná a komfortní.

Máme řešení i pro ty, kdo pokukují po barevnější variantě. Pískoviště ve tvaru mušle je multifunkční – můžete do něj umístit písek, ale také jej využít jako bazén. Praktické a hravé zároveň. Pískoviště obsahuje dvě místa k sezení, v případě nepříznivého počasí jej víte bez problémů složit a rychle přemístit kamkoliv.

Houpací čáp hnízda

Jen tak si létat vzduchem a ztratit se ve víru dobré nálady. Ideální způsob, jak vyčarovat okamžitý úsměv na tváři vašeho prcka. Tuto houpačku, takzvané čapí hnízdo, umíte umístit do vaší zahrady, na letní terasu, ale i do interiéru. Sestává z pevné ocelové konstrukce. Upevníte ji buď na jeden nebo dva body. Výšku houpačky dokážete přizpůsobit podmínkám v prosoru, kde se právě nacházíte.

Dětský stan pro malé dobrodruhy

Schovaný - neschovaný, jdu! Vytvořte mrňousům dobrodružství, které mohou zažít přímo v prostorách vašeho příbytku. Teepee stan pro děti otevírá dveře do světa odpočinku i fantazie. Dokonalý prostor, kde si vaše ratolesti umí zahrát, přečíst knížku nebo jen tak odpočinout.

Suchý bazén pro děti

Pomozte uvolnit endorfiny barevnou dávkou radosti. Jak jinak, s dětským bazénem. No ne jen tak ledajakým. Suchý bazén s míčky uzavírá náš dnešní inspirativní seznam. Během léta si v něm děti mohou hrát venku, v zimních měsících jej můžete klidně přestěhovat do dětského pokoje, kde najde také své využití.