Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Plachtové garáže: Objevte jejich skrytý potenciál.

Určitě jste už o nich slyšeli. Hlavně tehdy, když jste sháněli rychlý a levný způsob ochrany auta, zazimování motorky nebo uskladnění různého zboží. Plachtové garáže však v sobě skrývají řadu dalších výhod a širokou škálu využití. Zahoďte všechny předsudky o nekvalitní garáži či přístřešku a objevte s námi jejich skrytý potenciál. 

prenosny_pristresok_garaz

VYUŽITÍ PLACHTOVÉ GARÁŽE

Plachtové garáže jsou zajímavou alternativou klasických zděných staveb, které můžete stejně používat po celý rok - v létě iv zimě. Poskytnou vám nejen provizorní řešení na garážování vašeho auta, ale i mnoho jiných možností, jak se dá plachtová garáž využít:

- Univerzální přístřešek plachtový přístřešek plní svou funkci stejně dobře jako ten zděný nebo dřevěný. Je velmi oblíbeným řešením pro farmáře a chovatele, jak dočasný pastevní přístřešek pro dobytek nebo na uskladnění sena či zemědělské techniky a strojů.

plachtova_garaz-kolna plachtova_garaz_4 plachtova_garaz_11

plachtova_garaz_10

- Fóliovník - plachtovú garáž využijete i jako fóliovník na pěstování okurek, rajčat a papriky. Díky vícevrstvému polyetylénu (PE) s UV filtrem se nemusíte obávat, že se vám úroda pod přístřeškem zničí.

- Sklad, kůlna - v zahrádkách nebo na chatách, kde se zdržujete během roku zřídka, je plachtová garáž vhodným řešením a využijete ji jako sklad na dřevo kůlnu na lopaty, motyky či jiné nářadí.

plachtova_garaz_13 plachtova_garaz_12

VÝHODY PLACHTOVÉ GARÁŽE

Široká škála využití není jediný bonus, který plachtové garáže nabízejí. Mají také řadu výhod, které dřevěné nebo plechové přístřešky nemají. 

prenosna_garaz_3 prenosna_garaz_2 plachtova_garaz_3

VÝHODY:

- stabilní a pevná konstrukce

- 100% nepromokavý svrchní materiál

- odolné vůči nepřízni počasí - auto, motorka, stroje či jiný materiál zůstane pod plachtou vždy suchý a v bezpečí i před silným deštěm, větrem a sněhem. 

- jednoduchá manipulace - mobilita - největší výhodou plachtových garáži je právě snadná manipulace a přemísťování, kde to potřebujete. Zděné stavby tuto možnost nemají.

- výborný poměr cena/kvalita - jednoduchý způsob, jak vyřešit parkování či skladování efektivní a co nejméně nákladným způsobem. Nemusíte se obávat, že vám taková garáž vydrží jen jednu sezónu. V naší nabídce najdete plachtové garáže z nejkvalitnějších materiálů.

- rychlá montáž - poskládat a smontovat takovou garáž zvládnete do hodiny a půl.

- nízké náklady

silna_ocelova_konstrukcia

naší nabídce najdete kvalitní stánky a stany, které vám rovněž poslouží jako přístřešky s všestranným využitím:

nůžkové stany

cateringové stany

pártystany

skladové haly

 

Potřebujete při výběru poradit? Obraťte se na naši zákaznickou linku, kde vám vždy rádi pomůžeme.

prenosny_pristresok_garaz2