Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Slunečníky do zahrady i na balkon, či terasu. Stylový pomocník na léto.

Všichni se už určitě těšíte na léto v zahradě . Teplých dní  je stále více a všichni, kteří mohou, již pomalu vybírají zahradní nábytek na terasu. Vyložit si nohy , popíjet limonádu a číst knihu. Při tom poslouchat zpěv ptáků, či zvuk sekačky od sousedů. I vy jste si to už dokonale představili? 

Nesmíme však zapomínat, že s touto pohodou přichází i nebezpečí silného slunečního záření, před kterým je třeba ochránit. I proto jsme do naší nabídky zařadili slunečníky . Užívejte si chvíle strávené na zahradě bez omezení as pohodou. Před silným sluncem se skrytě do stínu slunečníku.

01

Naše slunečníky s průměrem 300 cm / celkový průměr materiálu na konstrukci is převisem 350 cm / vám poskytnou tu pravou ochranu před sluncem i před jemným letním deštěm.   Konstrukce je dostatečně vysoká -  250 cm nebo  270 cm  .  Barvy slunečníků jsou většinou neutrální, aby zapadly do každého exteriéru. Krémová, bílá, zelená, či elegantní tmavě šedá, určitě si vyberete, která barva je nejvhodnější do té vaší zahrady, či na terasu. 

Používání je velmi jednoduché a nenáročné. Snadno si přizpůsobíte výšku i nastavení úhlu slunečníku, díky speciální rukojeti.

Clipboard11

Po skončení pobytu na zahradě slunečník jednoduše složíte pomocí klikového mechanismu . Je důležité dodržovat i zásady užívání slunečníku a při nepříznivých povětrnostních podmínkách konstrukci raději stáhnout, aby nedošlo k jejímu poškození, či převrácení celého slunečníku. Pro lepší uskladnění během zimního období doporučujeme slunečník překrýochranným obalem . 

Clipboard12

Clipboard10

 Pokud bydlíte v bytě a léto si užíváte na svém balkoně, určitě oceníte soukromí. To dosáhnetebalkonovou zástěnou . Ochrání vás nejen od zvědavých pohledů vašich sousedů, ale i před nepříjemným větrem. Balkonová zástěna je rovněž, jakož i materiál slunečníků, vyrobena z odolného polyesteru. Údržba je nenáročná, materiál otřete vlhčeným utěrkou nebo ubrouskem. 

S novým slunečníkem, zda balkonovou zástěnou vám již nic nebrání zahájit letní sezónu. ⛱

Slunečníky v nabídce naleznete zde.

Balkonové zástěny zde. 

Houpací křesla do zahrady pro dokonalou pohodu zde.