Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Valentýnské kartičky: vyberte si z 20+ šablon připravených k vašemu vyznání lásky

Valentýn, den lásky a zamilovaných. Chcete být originální a místo plyšového medvídka potěšit toho druhého?

I my jsme zastánci pravé lásky, valentýnské kartičky mohou být jedním z krásných vyznání lásky jen mezi vámi. Dopřejte svému partnerovi radost a jednoduše mu napište, co k němu cítíte. Nemusí jít jen o vyznání lásky typu „Miluji Tě“ či „Miluji Tě“. Do kartičky můžete zapsat vaše tajná zakódovaná slova, kterým rozumíte jen vy dva.

Vyberte si některou z následujících šablon, které jsme pro vás připravili. Nepotřebujete nic víc než si tuto kartičku vytisknout a napsat svému partnerovi vyznání.

Každý PDF soubor obsahuje 2 verze ve velikosti A4, které můžete vytisknout a poskládat tak, jak se vám to líbí. Kartu můžete složit na výšku nebo na šířku.

01
Stiahnuť šablónu

02

Stiahnuť šablónu

3

Stiahnuť šablónu

4

Stiahnuť šablónu

5

Stiahnuť šablónu

 6

Stiahnuť šablónu

 7

Stiahnuť šablónu

8Stiahnuť šablónu

9Stiahnuť šablónu

10Stiahnuť šablónu

11

Stiahnuť šablónu

12

Stiahnuť šablónu

13

Stiahnuť šablónu

Je vaše láska tak trochu bláznivá? Pro nadšence a někdy italské vztahy jsme připravili kartičky v podobě monster příšerek, které vás dostanou! Kartičku můžete obohatit malým dárkem, který na kartičku jednoduše přilepíte například tavicí pistolí.

Inspiraci jsme načerpali z „crazylittleproject“, kde se autorka maminky trápila nad tím, jakou valentýnku vymyslí pro své děti, které si je mezi sebou dávají ve škole. A kde je někdy trápení, přicházejí také úžasné nápady.

MonsterValentinesFreePrintable

Zelená příšerka připomínající Mika Wazovského z "Příšerky s.r.o." je velmi zlatá. Do úst příšerky můžete umístit cokoli, co chcete. Od sladkosti, balíčku bonbonů, žvýkaček až po sušenky. Vhodný materiál pro přivnění je oboustranná lepicí páska nebo tavná pistole.

MonsterValentinesBall


Chcete darovat vzorek voňavky nebo balík žvýkaček? V kreativitě se meze nekledou, ať použijete cokoli tato příšerka bude stále roztomilá!

 MonsterValentineBubbles


Miluje váš partner či partnerka lízátka? Připevněte je do této roztomilé kartičky, která adresáta jednoduše roztaje.

 MonsterValentinesSucker

 

Kdo by odolal sladkostem? Kupte sladkost nebo bonbóny a vlepte je této modré příšerce do úst. Napište na druhou stranu věnování a zaručeně máte nejkrásnější valentýnku na světě,

 MonsterValentineSweet

 

A co takhle darovat balzám na rty v jahodové příchuti? Jednoduché a vtipné. Využijte svoji kreativitu a překvapte toho druhého.

MonsterValentineStick

Všechny valentýnky s příšerkami naleznete zde:

Stiahnuť šablónu

Ať si vyberete jakoukoli formu nebo kartičku, nejdůležitější aby to bylo děláno s láskou. Darujte lásku a připomínejte si ji, nejen na Valentýna <3