Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

Židle do kuchyně? Vyberte si sadu židlí za skvělou cenu!

Používáme je každý den a kralují tím nejdůležitějším místnostem v našich domácnostech. Pokud hledáte nový nábytek do kanceláře nebo do svého domova, jste na správném místě. Židle do kuchyně, židle do jídelny nebo kancelářské židle? Vyberte si u nás elegantní nebo minimalistickou sadu židlí za skvělou cenu.

xavier-foucrier-UYHhyLwM1Wk-unsplash

Abyste jednoduše našli všechny produkty, které hledáte. Seřadili jsme je pro vás přehledně podle druhu.

Vybírat si můžete z těchto kategorií židlí v skandinávském stylu:

 

Jednoduché židle

Hodí se do jakékoliv místnosti. Využijete je jako minimalistickou součást kuchyňského koutku, do jídelny a také jako nenápadné židle do firemních zasadačiek nebo jiných meetingových místností. Jsou pohodlné a zároveň velmi stylové . Nožičky mají vyrobeny z masivního dřeva, a proto unesou celou rodinu.

Clipboard20

Sametové židle

Nechte se hladit sametem, jako kdybyste se posadili do královského křesla. Jak na to? Vyberte si u nás kvalitní sametové židle s dřevěnými nožkami. Jejich design je neopakovatelný a pohodlí při sezení zaručeno. Navíc, na www.bestent.cz je najdete v různých barvách, které oživí váš domov či kancelář.

 

sametová židle

Kožené židle

Elegance a nenápadnost. Takové jsou kožené židle, které najdete na www.bestent.cz. Své místo si určitě najdou jako kuchyňské židle i jako elegantní židle do jídelny. Díky výztuhám jsou židle stabilní a pevné. Sedák je vyroben z kvalitní eko kůže v různých barvách.

   peter-SYLVIAR-vSrnFgsqLgg-unsplash

Skandinávský styl bydlení

Milujeme ho pro jeho jednoduchost a eleganci. Jeho součástí nejsou jen židle. Pokud plánujete zařizovat svou domácnost nebo kancelář v tomto duchu, máme pro vás také zajímavé regály, police, psací stůl do kanceláře či pracovny, stylové komody a nízké skříňky, které využijete i jako noční stolek nebo jako odkládací prostor do koupelny.

 

A v případě, že chcete potěšit dámu s romantickou duší, podívejte se na naši nabídku toaletních stolků.