Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Dětská chodítka: Nechte děti učinit první kroky správně

chodítko clanok

 

Pokud se vaše děťátko už pomalu, ale jistě chystá postavit na vlastní nohy a učinit první samostatné kroky, vyberte si u nás pomůcku, která jim v tom pomůže spolehlivě a zejména bezpečně. Dětské chodítko je skvělý pomocník a zároveň skvělá edukační hračka. U nás,  www.bestent.cz,  najdete dřevěné chodítkoplastové dětské chodítko a také množství doplňků a hraček pro děti.

 

Dětské chodítko ze dřeva pro dívky

Pro malé princezny vybíráme různé barvy a veselé tvary dětských chodítek. Usnadňují jim jejich první kroky a také jim pomáhají při nabírání důvěry ve vlastní nožky. Dívky mají rády veselé barvy a mnohé z nich také touží po vlastní malé kuchyňce. Naše chodítka jsou proto přesně takové. Funkční, edukační a zároveň zábavné.

Clipboard17

 

Dřevěné dětské chodítko pro chlapce

Přemýšlíte o tom, jaký dárek vybrat pro ročního chlapečka? My máme pro budoucích velkých a silných chlapů chodítka ve veselých barvách, kdo ré jim pomohou učinit první kroky a zároveň jejich skvěle zabaví a také cosi naučí. Vyberte si u nás chodítko pro malé mistry , budoucích policistů nebo chodítko s motivem hasičského auta.

Proč právě dřevo?

Chodítka ,které najdete u nás jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, které je ošetřeno tak, aby vašim ratolestem nehrozilo žádné nebezpečí. Navíc dřevo je materiál, který máme zakódovaný hluboko v sobě. Dřevěné hračky jsou příjemné a teplé na dotek, jsou ekologické a vydrží i celé generace. Rozvíjejí představivost a motorické schopnostiu dětí v různém věku. 

Clipboard16

 

Výhody dřevěných chodítek:

  • Jsou prakticky nezničitelné.
  • Děti si užívají nejen první kroky, ale využívají chodítka i jako edukační hračku.
  • Veselé barvy pomohou dítěti spřátelit se s chodítkem.
  • Svými vlastnostmi podporuje hračka dětskou motoriku.
  • Dřevěné hračky jsou natřeny ekologickými barvami.

 

Klasické dětské plastové chodítko

Plastové chodítko před děti lze snadno složit, je stejně vyrobené z testovaných plastů a vašemu děťátku poskytne bezpečnou oporu při jeho prvních krocích. Bez problémů jej můžete přemisťovat, naložit do auta a sbalit ho na cesty. Navíc dítě zabaví i interaktivní panel s hračkami a chrastítko, který je součástí chodítka. 

Clipboard18

Vyberte si u nás z různých dětských chodítek , edukačních hraček a doplňků či dětských stanů . V naší nabídce nechybí ani dětské odrážedlo , houpačka či stylový stan do dětského pokoje.