Zahradní altán 2x2x2m skládací + 6 stěn s oknem zelený

 
  • 1 z 4
 

Zahradní altán z nepromokavého polyetylénu. Jednoduchá montáž.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 2 400 Kč
Měrná cena 1 800 Kč / 1 ks
Cena 1 487,60 Kč bez DPH
1 800 Kč
Kód produktu 3236
Kategorie Domácí zahradní altány
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Zahradní altán z nepromokavého polyetylénu. Jednoduchá montáž. Stabilitu pavilonu určují vhodné pevnostní konstrukční prvky (průměr trubek - 32/19/19mm).

Konstrukce je vyrobena z oceli v bílé barvě. Vhodné pro venkovní akce, chrání před sluncem.

6 stěn s oknami (využitelná plocha větší než ve stanech se 4 stěnami 3x3 m).

Vlastnosti produktu:

stabilní zahradní pavilon
určené pro zahradu nebo pozemek
k použití i jako komerční stan
ochrana před sluncem a deštěm
stabilní konstrukce - pevný rám
jednoduchá a rychlá montáž
odolný materiál odolný vůči povětrnostním vlivům

Technické specifikace:

celkové rozměry: šířka stěny cca 2 m; výška v nejvyšším bodě 2,5 m, průměr cca 4 m
materiál: PE 110g / m2
rám: průměr 32/19/19mm
Hmotnost: cca 12 kg
barva: zelená

Záruka na produkt je 24 měsíců. No opotřebení charakteristické pro daný materiál nebo použití se nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokud z povahy prodané věci vyplývá, že její životnost je kratší než záruční doba a když při obvyklém užívání takové věci dojde k jejímu celkovému opotřebení ještě před uplynutím záruční doby.

Střecha je spotřební materiál. Může se opotřebovat i dříve než za 24 měsíců, zvláště v případě, že je střecha dlouhou dobu vystavena slunečnímu záření.

UPOZORNĚNÍ: V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je nezbytné altán složit a uskladnit. Altán nesmí být vystaven silnému nárazovému větru, intenzivnímu dešti a krupobití. Při větru o rychlosti 1 až 10 km/h použijte upevňovací kolíky. Při větru s rychlostí od 10 do 30 km/h použijte zatížení. Při větru o rychlosti nad 30 km/h altán nepoužívejte. V případě výstrah v předpovědi počasí před silným větrem nebo před špatnými podmínkami počasí doporučujeme altán složit a opětovně ho používat až po zlepšení počasí. Altán neskládejte, pokud jsou stěny nebo střecha mokré. Altán a plachty skládejte až po úplném uschnutí. V opačném případě hrozí jejich znehodnocení plísní. Vždy používejte kotvící a upevňovací sady. Nárok na reklamaci zaniká v případě nedodržení uvedených provozních pokynů. Poškození vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek není předmětem reklamace.

Hmotnost 12 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Hruza 25.6.2020 10:24
Koupil jsem tento produkt a je to absolutni hruza. Plachta je derava uz po rozbaleni a material konstrukce je taky sileny. Je to sestiboke a snury k ukotveni jsou jen 4. Koliky na zajisteni jsou z dratu a ohybaji se uz jen pri pohledu na ne. Katastrofa.
Odpovědět
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IE Avatar autora | 9.5.2020
Altán je dobrý, jen háčky k ukotvení jsou krátké a moc slabé, ohybaji se. Suché zipy na prilepeni bočnic jsou krátké a špatně drží.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.