Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Nůžkový stan 3x4,5 červený HQ

 
 • 1 z 12
 

Nůžkový stan 3x4,5m červená barva, se zesílenou konstrukcí profilu nohy 4x4cm, tloušťka nohy 0,9mm.V balení najdete i přepravní obal. Nůžkový stan má 3 stěny, střechu se suchým zipem po celé délce.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 4 434,71 Kč bez DPH
5 366 Kč
Kód produktu 151
Kategorie HIGH quality
Záruka 2 roky
 

Červený nůžkový stan 3x4,5m, se zesílenou konstrukcí profilu nohy 4x4cm, s tloušťkou 0,9mm. V balení najdete i přepravní obal. Nůžkový stan má 3 stěny, střechu se suchým zipem po celé délce.

Specifika kategorie High Quality

Řada nůžkových stanů High Quality je špičkovou řadou v naší nabídce.  S profilem nohy 4x4 cm a tloušťkou nohy 0,9 mm poskytuje tento stan maximální pevnost a odolnost. V balení najdete střechu, 3 stěny a obal na stan, který zajišťuje praktické uložení. Díky této pevnější a kvalitnější konstrukci si můžete být jisti, že vám tento stan poskytne spolehlivou ochranu a pohodlí během vašeho pobytu v přírodě. 

     

Nůžkový stan High Quality je ideálním řešením pro všechny druhy trhů, oslav nebo akcí pořádaných venku nebo v jiných otevřených prostorech.

Nůžkový stan je vynikajícím doplňkem pro všechny, kteří milují kempování, výlety do přírody a outdoorové aktivity.

Je vynikající pro prezentační akce, jako prodejní stánek, stan bude sloužit také jako přístřešek pro rodinné oslavy, rybářský přístřešek, jako stan pro svatbu, svatební obřad nebo jiné společenské či soukromé akce.

Slouží jako ochrana před slunečním zářením nebo špatným počasím.

Další výhodou nůžkového stanu je jeho kompaktnost a lehkost. Díky své skládací konstrukci se nůžkový stan snadno přenáší a ukládá. Po složení se vejde do kompaktního obalu, který usnadňuje přepravu.

Kombinují funkční eleganci a spolehlivou kvalitu.

Moderní vzhled nůžkového stanu přidává lemovaný bílý pruh, který je na střeše nůžkového stanu.Co je součástí balení nůžkového stanu?

 • 1x konstrukce 3x4,5m HQ
 • 1x střecha 3x4,5m
 • 1x stěna s délkou 4,5m a výškou 2m
 • 2x stěna s délkou 3m a výškou 2m

 

Z jakého materiálu je nůžkový stan vyroben?

 • Vnější strana střechy – polyester 820D (300 g/m2) zevnitř potažený gumou (silné vyztužené vlákno odolné proti roztržení)
 • Interiér střechy a stěn - impregnovaný nylon PVC
 • Exteriér stěn - impregnovaný materiál (brezent) 420D (270 g/m2) zevnitř potažený gumou (silné vyztužené vlákno odolné proti roztržení)

 

Je konstrukce nůžkového stanu dostatečně pevná?

 • Ocelová konstrukce z vysoce kvalitní pozinkované oceli s práškovým lakováním
 • Profil nohy je 4x4cm o tloušťce 0,9mm
 • Můžete nastavit až 4 stupně pro nastavení výšky vašeho nůžkového stanu
 • Díky inovativnímu nůžkovému mechanismu můžete postavit a sestavit konstrukci během několika minut. Kromě toho šroubové spoje zajišťují pevnost a trvanlivost
 • Nůžkový stan má nohy zakončené tzv. patou, která lépe drží na různých površích (ať už máte stan na betonu, trávě nebo jiném povrchu)

 

Jaké jsou rozměry nůžkového stanu?

 • Délka: 4,5 m
 • Šířka: 3 m
 • Výška stran: 2 m
 • Výška v nejvyšším bodě ( uprostřed stanu): 3 m

 

Nůžkový stan 3x4,5m červený řady HQ poskytuje robustnější konstrukci, díky které budete mít jistotu, že vše skryté uvnitř stanu je zajištěno. Tento typ stanu doporučujeme pro akce, kde stan opouštíte například přes noc za přijatelného počasí. Spolu s kvalitním ukotvením získáte opravdu stabilní místo. 

 

UPOZORNĚNÍ: V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je nutné stan složit a uložit. Stan nesmí být vystaven silnému nárazovému větru, silnému dešti a krupobití. Pro rychlosti větru 1 až 10 km/h použijte upevňovací kolíky. Pro rychlosti větru mezi 10 a 30 km/h použijte zatížení. Pro větry nad 30 km/h stan nepoužívejte. V případě varování v předpovědi počasí proti silnému větru nebo špatným povětrnostním podmínkám doporučujeme stan složit a znovu použít až po zlepšení počasí. Stan neskládejte, pokud jsou stěny nebo střecha mokré. Stan a plachty skládejte až po úplném uschnutí. V opačném případě existuje riziko poškození plísní. Vždy používejte kotevní a upevňovací sady. Právo na reklamaci zaniká v případě nedodržení výše uvedených provozních pokynů. Poškození způsobené nepříznivými povětrnostními podmínkami není předmětem reklamace.  

Střecha je spotřební materiál. Může se opotřebovat ještě dříve než za 24 měsíců, zejména pokud je střecha dlouhodobě vystavena slunečnímu záření. To může ovlivnit původní barvu materiálu.

Hmotnost 38 kg
Edice stanu (?) High quality
Barva nůžkového stanu Červená
Rozměr nůžkového stanu 3 x 4,5 m
Hmotnost 35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LB Avatar autora | 14.9.2021
No upřímně sem za ty peníze nečekal tak vysokou kvalitu, určité mohu doporučit zboží i obchod, rychlé dodání je samozřejmostí. Skladnost stanu je skvělá.
5
JK Avatar autora | 28.7.2020
????????????????????
5
RB Avatar autora | 22.1.2019
Dobrý den Prosím o informaci, v kolika balících byla zabalena zásilka. Dne 21.1.2019 nám byl předán jen jeden balík. Dle dodací nálepky DHL číslo zásilky 25101 nebo 25484043596 usuzujeme, že zásilku tvoří 3 balíky. Zásilka je zaplacena v plné výši 11 866 Kč. Děkuji předem za informaci a přeji hezký den. Zdeněk Bednář 774 666 545