Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup.

Nůžkový stan 3X6 černý HQ

 
 • 1 z 11
 

Nůžkový stan 3x6m černá barva, se zesílenou konstrukcí profilu nohy 4x4cm, tloušťka nohy 0,9mm.V balení najdete i přepravní obal. Nůžkový stan má 3 stěny, střechu se suchým zipem po celé délce.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 6 054,55 Kč bez DPH
7 326 Kč
Kód produktu 2157
Kategorie HIGH quality
Položka byla vyprodána...
 

Černý nůžkový stan 3x6m, se zesílenou konstrukcí profilu nohy 4x4cm, s tloušťkou 0,9mm. V balení najdete i přepravní obal. Nůžkový stan má 3 stěny, střechu se suchým zipem po celé délce.

Specifika kategorie High Quality

Řada nůžkových stanů High Quality je špičkovou řadou v naší nabídce.  S profilem nohy 4x4 cm a tloušťkou nohy 0,9 mm poskytuje tento stan maximální pevnost a odolnost. V balení najdete střechu, 3 stěny a obal na stan, který zajišťuje praktické uložení. Díky této pevnější a kvalitnější konstrukci si můžete být jisti, že vám tento stan poskytne spolehlivou ochranu a pohodlí během vašeho pobytu v přírodě. 

     

Nůžkový stan High Quality je ideálním řešením pro všechny druhy trhů, oslav nebo akcí pořádaných venku nebo v jiných otevřených prostorech.

Nůžkový stan je vynikajícím doplňkem pro všechny, kteří milují kempování, výlety do přírody a outdoorové aktivity.

Je vynikající pro prezentační akce, jako prodejní stánek, stan bude sloužit také jako přístřešek pro rodinné oslavy, rybářský přístřešek, jako stan pro svatbu, svatební obřad nebo jiné společenské či soukromé akce.

Slouží jako ochrana před slunečním zářením nebo špatným počasím.

Další výhodou nůžkového stanu je jeho kompaktnost a lehkost. Díky své skládací konstrukci se nůžkový stan snadno přenáší a ukládá. Po složení se vejde do kompaktního obalu, který usnadňuje přepravu.

Kombinují funkční eleganci a spolehlivou kvalitu.

Moderní vzhled nůžkového stanu přidává lemovaný bílý pruh, který je na střeše nůžkového stanu.Co je součástí balení nůžkového stanu?

 • 1x konstrukce 3x6m HQ
 • 1x střecha 3x6m
 • 1x stěna s délkou 6m a výškou 2m
 • 2x stěna s délkou 3m a výškou 2m

 

Z jakého materiálu je nůžkový stan vyroben?

 • Vnější strana střechy – polyester 820D (300 g/m2) zevnitř potažený gumou (silné vyztužené vlákno odolné proti roztržení)
 • Interiér střechy a stěn - impregnovaný nylon PVC
 • Exteriér stěn - impregnovaný materiál (brezent) 420D (270 g/m2) zevnitř potažený gumou (silné vyztužené vlákno odolné proti roztržení)

 

Je konstrukce nůžkového stanu dostatečně pevná?

 • Ocelová konstrukce z vysoce kvalitní pozinkované oceli s práškovým lakováním
 • Profil nohy je 4x4cm o tloušťce 0,9mm
 • Můžete nastavit až 4 stupně pro nastavení výšky vašeho nůžkového stanu
 • Díky inovativnímu nůžkovému mechanismu můžete postavit a sestavit konstrukci během několika minut. Kromě toho šroubové spoje zajišťují pevnost a trvanlivost
 • Nůžkový stan má nohy zakončené tzv. patou, která lépe drží na různých površích (ať už máte stan na betonu, trávě nebo jiném povrchu)

 

Jaké jsou rozměry nůžkového stanu?

 • Délka: 6 m
 • Šířka: 3 m
 • Výška stran: 2 m
 • Výška v nejvyšším bodě ( uprostřed stanu): 3 m

 

Nůžkový stan 3x6m černý řady HQ poskytuje robustnější konstrukci, díky které budete mít jistotu, že vše skryté uvnitř stanu je zajištěno. Tento typ stanu doporučujeme pro akce, kde stan opouštíte například přes noc za přijatelného počasí. Spolu s kvalitním ukotvením získáte opravdu stabilní místo. 

 

UPOZORNĚNÍ: V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je nutné stan složit a uložit. Stan nesmí být vystaven silnému nárazovému větru, silnému dešti a krupobití. Pro rychlosti větru 1 až 10 km/h použijte upevňovací kolíky. Pro rychlosti větru mezi 10 a 30 km/h použijte zatížení. Pro větry nad 30 km/h stan nepoužívejte. V případě varování v předpovědi počasí proti silnému větru nebo špatným povětrnostním podmínkám doporučujeme stan složit a znovu použít až po zlepšení počasí. Stan neskládejte, pokud jsou stěny nebo střecha mokré. Stan a plachty skládejte až po úplném uschnutí. V opačném případě existuje riziko poškození plísní. Vždy používejte kotevní a upevňovací sady. Právo na reklamaci zaniká v případě nedodržení výše uvedených provozních pokynů. Poškození způsobené nepříznivými povětrnostními podmínkami není předmětem reklamace.  

Střecha je spotřební materiál. Může se opotřebovat ještě dříve než za 24 měsíců, zejména pokud je střecha dlouhodobě vystavena slunečnímu záření. To může ovlivnit původní barvu materiálu.

Podobné produkty

 • Nožnicový stan 2 Kód: 3502
  Nůžkový stan 3x6 Béžový HQ
  Momentálně nedostupné Záruka: 2 roky

  Nůžkový stan 3x6m béžová barva, se zesílenou konstrukcí profilu nohy 4x4cm, tloušťka nohy 0,9mm.V balení najdete i přepravní obal. Nůžkový stan má 3 stěny, střechu se suchým zipem po celé délce.

  6 054,55 Kč bez DPH 7 326 Kč
 • 54 7 upr Kód: 160
  Nůžkový stan 3x6 červený HQ
  Momentálně nedostupné Záruka: 2 roky

  Nůžkový stan 3x6m červená barva, se zesílenou konstrukcí profilu nohy 4x4cm, tloušťka nohy 0,9mm.V balení najdete i přepravní obal. Nůžkový stan má 3 stěny, střechu se suchým zipem po celé délce.

  6 054,55 Kč bez DPH 7 326 Kč
 • Hnedý Kód: 3504
  Nůžkový stan 3x6 Hnědý HQ
  Momentálně nedostupné Záruka: 2 roky

  Nůžkový stan 3x6m hnedá barva, se zesílenou konstrukcí profilu nohy 4x4cm, tloušťka nohy 0,9mm.V balení najdete i přepravní obal. Nůžkový stan má 3 stěny, střechu se suchým zipem po celé délce.

  6 054,55 Kč bez DPH 7 326 Kč
 • 50 5 upr Kód: 166
  Nůžkový stan 3x6 zelený HQ
  Momentálně nedostupné Záruka: 2 roky

  Nůžkový stan 3x6m zelená barva, se zesílenou konstrukcí profilu nohy 4x4cm, tloušťka nohy 0,9mm.V balení najdete i přepravní obal. Nůžkový stan má 3 stěny, střechu se suchým zipem po celé délce.

  6 054,55 Kč bez DPH 7 326 Kč
 • Army Kód: 3505
  Nůžkový stan 3x6 Army HQ
  Momentálně nedostupné Záruka: 2 roky

  Nůžkový stan 3x6m army, se zesílenou konstrukcí profilu nohy 4x4cm, tloušťka nohy 0,9mm.V balení najdete i přepravní obal. Nůžkový stan má 3 stěny, střechu se suchým zipem po celé délce.

  6 257,02 Kč bez DPH 7 571 Kč
 • 2415 upr Kód: 142
  Nůžkový stan 3x3 červený HQ
  Momentálně nedostupné Záruka: 2 roky

  Nůžkový stan 3x3m červená barva, se zesílenou konstrukcí profilu nohy 4x4cm, tloušťka nohy 0,9mm.V balení najdete i přepravní obal. Nůžkový stan má 3 stěny, střechu se suchým zipem po celé délce.

  3 219,83 Kč bez DPH 3 896 Kč
Hmotnost 49 kg
Edice stanu (?) High quality
Barva nůžkového stanu Černá
Rozměr nůžkového stanu 3 x 6 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: