Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Lapače a odpuzovače

kat cz-01_1

Hmyz je často nepříjemným společníkem ve vaší domácnosti, v zahradě či na terase. Posezení v letních večerních chvílích může drobný hmyz pořádně pokazit. Komáři, noční motýli, vosy a včely, mouchy…zbavte se jich jednou provždy!

Malá lampa proti komárům je moderní lapač hmyzu, který hygienickým způsobem likviduje létající hmyz. Speciální vlnová délka světelného spektra s ultrafialovým světlem je bezpečným řešením. Fialové světlo nemá žádný vliv na zdraví lidí a zvířat. Nevyužívá ke své činnosti žádné chemikálie a může být zapnutý nonstop, 24 hodin denně.

Inteligentní LED lampa na odpuzování hmyzu využívá ultrafialové světlo a je naprosto bezpečná. Lidem a zvířatům neškodí a můžete ji použít kdekoli! Doma, v interiéru, v zahradě či na balkoně, v restauraci, v hotelu, ve skladu potravin, v obchodě…opravdu kdekoli. Světlo přitáhne hmyz, který přiblížením se k elektrické síti uhyne. A vy si tak můžete užívat nerušeného pobytu venku a mít své produkty v naprostém bezpečí.

 

Nejprodávanější

250
2511250251
Značky
Barva lampy odpuzující hmyz
Délka napájecího káblu lampy odpuzující hmyz
Hmotnost lampy odpuzující hmyz
Technologie lampy odpuzující hmyz
Výkon lampy odpuzující hmyz
Výška lampy odpuzující hmyz
 • Snímkal Akce Kód: 8484
  Lampa odpuzující komárů 4W 230V Small
  Skladem Záruka: 2 roky

  I vy si kladete otázku jak se zbavit obtížného hmyzu v bytě na zahradě, nebo terase? Máme pro Vás bezpečné řešení: moderní lapač hmyzu!

  Původně: 391 Kč
  Ušetříte: 141 Kč (–36 %)

  206,61 Kč bez DPH 250 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem