Vánoční stromky od 640 Kč. Předprodej již spuštěn!

Zahradní altán nůžkový 3x3 m All in One

 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 11
 

Zahradní přístřešek vhodný pro běžné použití doma v zahradě, při grilování a posezení s rodinou a přáteli.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 990 Kč
Ušetříte 290 Kč (–15 %)
Měrná cena 1 700 Kč / 1 ks
Cena 1 404,96 Kč bez DPH
1 700 Kč
Kód produktu 1878
Kategorie Rozměr 3 x 3m
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Rozměr: 3x3 m

Výška v nejvyšším bodě: 2,5 m

Hmotnost: cca 10 kg

Materiál: polyester - 160 g/m2

Barva: zelená


Zahradní pavilon je vyroben z polyesteru. Jednoduchá montáž - rozložení trvá přibližně 1 minutu. Konstrukce je vyrobena z oceli, nastříkaná bílou barvou práškovou metodou. Vhodný pro venkovní akce. 

Součástí balení je:

  • pavilon
  • přepravní taška
  • návod

 

Záruka na produkt je 24 měsíců. No opotřebení charakteristické pro daný materiál nebo použití se nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokud z povahy prodané věci vyplývá, že její životnost je kratší než záruční doba a když při obvyklém užívání takové věci dojde k jejímu celkovému opotřebení ještě před uplynutím záruční doby.

Střecha je spotřební materiál. Může se opotřebovat i dříve než za 24 měsíců, zvláště v případě, že je střecha dlouhou dobu vystavena slunečnímu záření.

UPOZORNĚNÍ: V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je nezbytné altán složit a uskladnit. Altán nesmí být vystaven silnému nárazovému větru, intenzivnímu dešti a krupobití. Při větru o rychlosti 1 až 10 km/h použijte upevňovací kolíky. Při větru s rychlostí od 10 do 30 km/h použijte zatížení. Při větru o rychlosti nad 30 km/h altán nepoužívejte. V případě výstrah v předpovědi počasí před silným větrem nebo před špatnými podmínkami počasí doporučujeme altán složit a opětovně ho používat až po zlepšení počasí. Altán neskládejte, pokud jsou stěny nebo střecha mokré. Altán a plachty skládejte až po úplném uschnutí. V opačném případě hrozí jejich znehodnocení plísní. Vždy používejte kotvící a upevňovací sady. Nárok na reklamaci zaniká v případě nedodržení uvedených provozních pokynů. Poškození vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek není předmětem reklamace.

Hmotnost 18 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora Jara 27.8.2020 21:02
Konstrukce je rychle rozložená. Problém je z plachtou kde jsou nekvalitní švy kterými i při drobném mrholení protéká. Rozhodně se nehodí do deštivého počasí.
Odpovědět
Přidat hodnocení
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
KP Avatar autora | 9.5.2019
Dobrá konstrukce,rychlé rozložení,celkem dobrý materiál na střechu altánu
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.