Záhradní altán 3x3 m + 3 stěny GREEN

 
  • 1 z 3
 

Zahradní altán zelený je vyroben z nepromokavého polyetylénu. Altán je ideálním řešením pokud plánujete oslavu, společenské akce nebo rodinné setkání v zahradě.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 2 399 Kč
Měrná cena 1 910 Kč / 1 ks
Cena 1 578,51 Kč bez DPH
1 910 Kč
Kód produktu 5408
Kategorie Rozměr 3 x 3m
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Zahradní altán je vyroben z kvalitního materiálu, který zajišťuje maximální životnost a stabilitu celé konstrukce. Vrchní plášť je vyroben z PE materiálu o hmotnosti do 100 g/m2  a je odolný vůči UV záření a dešti. Konstrukce je navíc ošetřena práškovou barvou, která zaručuje maximální životnost a pěkný vzhled. 

Zahradní altán 3x3m + 3 stěny GREEN 3

Základní informace:

Rozměry 300 x 300 x 245 cm
Rám natřený práškovou barvou je odolný vůči korozi
Plášť je odolný vůči UV záření
Jednoduchá montáž
Odolná konstrukce
Pavilon má tři stěny s okny

Zahradní altán 3x3m + 3 stěny GREEN 2

Specifikace:

celkové rozměry 300 x 300 x 245 cm
užitková plocha : 9 m2
opláštění střechy a stěny: PE 100 g/m2 UV4
barva pokovení: zelená

 

Záruka na produkt je 24 měsíců. No opotřebení charakteristické pro daný materiál nebo použití se nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokud z povahy prodané věci vyplývá, že její životnost je kratší než záruční doba a když při obvyklém užívání takové věci dojde k jejímu celkovému opotřebení ještě před uplynutím záruční doby.

Střecha je spotřební materiál. Může se opotřebovat i dříve než za 24 měsíců, zvláště v případě, že je střecha dlouhou dobu vystavena slunečnímu záření.

UPOZORNĚNÍ: V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je nezbytné altán složit a uskladnit. Altán nesmí být vystaven silnému nárazovému větru, intenzivnímu dešti a krupobití. Při větru o rychlosti 1 až 10 km / h použijte upevňovací kolíky. Při větru s rychlostí od 10 do 30 km / h použijte zatížení. Při větru o rychlosti nad 30 km / h altán nepoužívejte. V případě výstrah v předpovědi počasí před silným větrem nebo před špatnými podmínkami počasí doporučujeme altán složit a opětovně ho používat až po zlepšení počasí. Altán neskládejte, pokud jsou stěny nebo střecha mokré. Altán a plachty skládejte až po úplném uschnutí. V opačném případě hrozí jejich znehodnocení plísní. Vždy používejte kotvící a upevňovací sady. Nárok na reklamaci zaniká v případě nedodržení uvedených provozních pokynů.

Hmotnost 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
MB Avatar autora | 3.8.2021
Sháním náhradní střechu a bocnice
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.