Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Střecha ke stanu 3x6 šedá SQ/HQ/EXQ

 
 

Střecha ke stanu 3x6m šedá. Střecha ke stanu je vyrobena z pevného materiálu, který je 100% voděodolný materiál polyester 620D zevnitř potažený gumou.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Měrná cena 2 425 Kč / 1 ks
Cena 2 004,13 Kč bez DPH
2 425 Kč
Kód produktu 18769
Kategorie Střechy ke stanům
 

Střecha na stan je vyrobena z pevného materiálu. Materiál střechy je 100% voděodolný materiál polyester 620D zevnitř potažený gumou (silné vyztužené vlákno odolné proti přetržení). Střechu je třeba přes stan nahodit, na rozích natáhnout a zajistit pomocí velkých suchých zipů na rozích. Střecha obepne a dodatečně pořádně zpevní celou konstrukci.
Jednotlivé stěny se již potom zvlášť připojují suchým zipem po celé délce střechy a rovněž io každou z nohou stanu. Při složení je třeba pojistky odjistit a stan současně stahovat k sobě. (opačný postup jako při roztahování)


Záruka na produkt je 24 měsíců. Avšak opotřebení charakteristické pro daný materiál nebo použití se nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokud z povahy prodané věci vyplývá, že její životnost je kratší než záruční doba a když při obvyklém užívání takové věci dojde k jejímu celkovému opotřebení ještě před uplynutím záruční doby.

Střecha je spotřební materiál. Může se opotřebovat i dříve než za 24 měsíců, obzvláště v případě, že je střecha dlouhou dobu vystavena slunečnímu záření. To může ovlivnit původní barvu materiálu.

UPOZORNĚNÍ: V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je nezbytné stan složit a uskladnit. Stan nesmí být vystaven silnému nárazovému větru, intenzivnímu dešti a krupobití. Při větru o rychlosti 1 až 10 km/h použijte upevňovací kolíky. Při větru s rychlostí od 10 do 30 km/h použijte zatížení. Při větru s rychlostí nad 30 km/h stan nepoužívejte. V případě výstrah v předpovědi počasí před silným větrem nebo před špatnými podmínkami počasí doporučujeme stan sundat a opětovně jej používat až po zlepšení počasí. Stan neskládejte, pokud jsou stěny nebo střecha mokré. Stan a plachty skládejte až po úplném uschnutí. V opačném případě hrozí jejich znehodnocení plísní. Vždy používejte kotvící a upevňovací sady. Nárok na reklamaci zaniká v případě nedodržení uvedených provozních pokynů. Poškození vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek není předmětem reklamace.

Podobné produkty

Hmotnost 3 kg
Edice stanu (?) Standard quality Simple
Barva nůžkového stanu Šedá
Rozměr nůžkového stanu 3 x 6 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
PK Avatar autora | 24.10.2023
Je o trochu menší . Takže mi nejde použít