🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Toto je 6 tipů na vánoční dárek pro děti

Vánoce se blíží a určitě už mnozí přemýšlíme čím bychom potěšili své děti. Věříme, že najdete inspiraci a vyberete si vánoční dárek v pohodlí domova a bez zbytečných předvánočních stresů.

Výtvarné kreativní sady

Výtvarné a kreativní sady potěší všechny malé umělce a vůbec nezáleží na tom jestli je to holka, nebo kluk.

Výtvarná sada pro malování a kreslení je perfektní pomůcka pro kreativní a umělecké tvoření. Oddělené přihrádky udržují kufřík v pořádku a dítě si snadno odnese soupravu kamkoli chce! Díky množství různých pomůcek pro kreslení vytvoříte kreativní a originální díla. Se sadou na malování ho nejen podpoříte v jeho tvořivosti a fantazii, ale také podporujete i jejich pravou hemisféru. 

Malovat a kreslit dokáže každý! Trénujte i vy svůj mozek, při kreslení si užijete spoustu zábavy a odpočinete si od okolního světa.

Dětský nábytek

Pokud hledáte praktický a funkční vánoční dárek do dětského pokoje vyberte si z našeho nábytku do dětského pokoje. S naším dětským nábytkem doladíte interiér dětského pokoje a vytvoříte místo, kde si může dítě hrát a rozvíjet svou fantazii.

    • Dětský stolek se židlemi: Skvělým praktickým a funkčním doplňkem do dětského pokoje je dětský stolek se židlemi, kde si dítě může kreslit, papat, skládat lego a vyrábět různá jiná kreativní díla.
    • Dětská taburetka: Milou veselou dětskou taburetku se zvířecím motivem si Vaše děti jistě oblíbí.
    • Dětské světýlko do pokoje: bojí se Vaše dítě v noci usínat ve tmě? Pomůže mu veselé světýlko do dětského pokoje, které můžete umístit nad postýlku nebo postel. Ve tvaru hvězdičky, nebo jako plyšová hračka, která po zapnutí svítí.

 Dětské stany

Teepee dětský stan oblíbený Teepee stan, vytvoří dětem vlastní pohodlný prostor pro hraní nebo čtení a navíc stylově doplní Váš interiér. Teepee stan můžete umístit v dětském pokoji, nebo obýváku a během teplých letních dnů jej můžete postavit i na zahradě nebo terase.

Dětská vozidla

Dopřejte dětem na Vánoce praktický vánoční dárek, darujte dětem zdravý pohyb – dětské odrážedlo/mini kolo, odrážecí autíčko, nebo dětské edukační chodítko, potěší každé malé stvoření. Pohybem dítě získá lepší motoriku a jistotu. Radost v očích dětí, které brázdí vaším obývacím pokojem či ulicí vás naplní štěstím.

Hračky pro děti

Hledáte způsob, jak rozvíjet koordinační a logické schopnosti vašeho dítěte? Právě Edukační kostky u malých dětí podporují smysl pro „bádání“, hravost a podněcují v něm objevovat neobjevitelné, odepnout neodepnutelné.

Edukační kostky – rozvíjejí koordinační a logické schopnosti dítěte. Každá strana kostky je vyrobena tak, že potrápí každého malého výmyslníka, obsahuje různé hlavolamy: posouvání kuliček, ozubená kolečka, vkládání kostek, otočná čísla a obrázky, vyřezané cesty. Edukační kostka zlepšuje dotek, koordinaci, zrak, motoriku a logické myšlení. A co víc můžete darovat na Vánoce jako je rozvoj vašeho dítěte nebo blízkého?

Dětské kuchyňky

Tráví vaše dítě spoustu času v kuchyni? Rádo tráví čas s vámi? Zajímá dítě pečení a vaření? Pokud ano našli jste ideální dárek pro dítě. Dětská kuchyňka zabaví děti různého věku a na dlouhou dobu, pro všechny děti, které si rádi hrají na maminky a tatínky. Šéfkuchařem v tomto případě může být každý, a tak jsou tyto dětské jídelny vhodné pro dívky i chlapce. Ke kuchyňce doporučujeme zakoupit i příslušenství ke hraní abyste si mohli vychutnat dobroty, které pro Vás připraví Vaše děti.