Vánoce za dveřmi: Jak si vybrat ten správný vánoční stromeček.

Pokud neradi necháváte důležitá rozhodnutí na poslední chvíli, jste na správné adrese. Nejkrásnější svátky roku jsou již téměř za dveřmi a je čas se rozhodnout, jak bude vypadat váš vánoční stromeček. Kromě dekoraci a barev se musíte soustředit na výběr samotného stromečku. Podívejme se tedy blíže na nabídku vánočních stromků a jednotlivé kroky, které byste při výběru neměli přeskočit.

 

VÝBĚR PROSTORU


V první řadě musíte myslet dopředu. Vyberte si místo, kam chcete stromek umístit a vytáhněte metr. Nemáte ho po ruce? Nevadí. Můžete použít pomůcky, které máte doma. Vaše výška, výška partnera či partnerky je skvělým pomocníkem.

 

Náš tip:

Standardní zárubeň dveří má přibližně dva metry. Myslete na to, že pokud máte v domě nebo v bytě podhledy, strop bude nižší než je standard. Ten se pohybuje kolem 250-255 centimetrů.

vianocny_stromcek_ako_si_vybrat(1)

V prvním kroku tedy musíme určit jaká bude:

- Výška stromečku

- Maximální šířka stromku

vianocny_stromcek_darceky_1

Údaj o šířce stromku je stejně důležitý jako jeho výška. Tento rozměr určuje místo, kde je stromeček nejširší - tedy v jeho spodní části. Pokud máte prostor na stromeček omezený, vyberte si z užších stromků. V případě, že toužíte po bohaté a luxusní borovici, můžete si ji dopřát i přes omezenému prostoru. Jak? Umělý vánoční stromek má jednu obrovskou výhodu - flexibilní větve. Pokud tedy potřebujete maximální obvod stromku zmenšit, stačí je správně ohnout. 

 

VÝBĚR DRUHU VÁNOČNÍHO STROMKU


Aby byl váš vánoční stromeček co nejrealističtější, vybrali jsme pro vás ty nejpopulárnější druhy, které jsou na trhu dostupné. Váš domov může zdobit:

- Borovice

- Jedle

- Smrk
 
vianocne_ozdoby(3)
 
 

VÝBĚR TYPU STROMKŮ

V tomto případě je to jen o vašem vkusu. Ten může vycházet z toho, co jste viděli ve svém oblíbeném filmu, z rodinných tradic nebo vám jednoduše učaruje konkrétní stromek z naší nabídky. Pro lepší přehlednost jsme pro vás připravili jednoduché filtry, podle kterých si můžete vybírat z různých designových řešení vánočních stromků. V nabídce máme:

- Tradiční zelené vánoční stromky

klasicky_smrek_vianocny_stromcekjedla_vianocny_stromceksmrek_royal_naturalny

borovica_rozpravkoca
zasnezena_borovica_vianocny_stromcekzasnezena_jedla
zasnezena_borovica_vianocny_stromcek(1)smrek_na_pnikuvianocny_stromcek_na_pniku
 
 
Udělali jsme vše proto, aby byl pro vás výběr stromečku co nejjednodušší. Pokud ale potřebujete poradit, jsme tu pro vás. Kontaktujte naši zákaznickou podporu telefonicky, v chatě nebo e-mailem. Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.