🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Vánoční stromek na pařezu: Tento styl si vás získá

Nejkrásnější svátky v roce jsou vždy výjimečným spojením romantiky a nostalgie. Zdobení vánočního stromku je v některých rodinách stále velkým tajemstvím pro nejmenší, kteří očekávají, že se u nich doma zázračně zjeví. Vánoční stromek na pařezu je na trhu jen pár let, ale už si svým vzhledem a vlastnostmi získal nejen ty, kteří si potrpí na stylových vánočních dekoracích. 

JAKÝ JE TO "STROMEČEK NA PAŘEZU"?

Pokud se s tímto popisem vánočního stromku setkáváte poprvé, dovolte, abychom vám tento typ kratce představili. Jde o stromeček, který je postaven na pařezu z přírodního dřeva, který tvoří přibližně 45% z celkové výšky stromečku. Zdobíte tedy jen "polovinu" klasického stromečku. Nepotřebujete tedy příliš velké množství dekorací a stromek na pařezy je navíc užší a zabírá méně místa u vás doma, v kanceláři, prodejně nebo na jiné provozu.

vianocny_stromcek_na_pni2

 

PROČ SI VYBRAT VÁNOČNÍ STROMEČEK NA PAŘEZY?

Možná jen toužíte po decentní a elegantní dekoraci, která nezabere příliš mnoho místa a váš starý stromeček už není to pravé. Vánoční stromek na pařezu má hned několik výhod, díky kterým oceníte jeho rozměr a kompaktnost.

  • Dostatek místa pro všechny vánoční dárky pod větvemi stromku
  • Jednoduché úklid a vysávání pod stromečkem
  • Úspora místa - stromek je užší než jeho klasické provedení
  • Praktický pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky
  • Jednodušší uskladnění mimo sezónu
  • Nižší váha stromečku
  • Široká nabídka druhů a výšek - stejně jako u klasických stromků

 

vianocny_stromcek_na_pniku    vianocny_stromcek_na_pniku(4)300x400

 

STYLOVÁ DEKORACE PRO STYLOVOU DOMÁCNOST, PROVOZ ČI KANCELÁŘ

Vánoční stromek na pařezu preferují ti, kteří mají rádi stylové doplňky a neustále sledují jak se vyvíjejí aktuální trendy. Tento nový typ se ale pomalu zabydluje i u "klasiků". Je to zejména díky jeho praktickým rozměrům a jednoduchému uskladnění mimo sezóny.

vianocny_stromcek_na_pniku(11)350x460    vianocny_stromcek_na_pniku(3)300x400    vianocny_stromcek_na_pniku(5)350x520

 

VHODNÝ PRO MINIMALISTY

Pokud máte rádi čisté linie, skandinávský styl nábytku a minimalistický vzhled prostoruvánoční stromeček na pařezu vám bude určitě vyhovovat více, než ten klasický. Na jeho výzdobu nebudete potřebovat příliš dekorací a působit bude zcela nenápadně. Pokud si z naší nabídky vyberete stromek s ozdobným jehličím, postačí, pokud si zvolíte vhodné světýlka a místnost se rázem rozzáří vánoční atmosférou.

stromcek_vianocny_na_pniku300x600 vianocny_stromcek_na_pniku(10)350x350