🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

5 důvodů, proč si tento rok koupit umělý vánoční stromek

Možná se rozhodujete, jaký vánoční stromeček si letos vybrat. Zvažujete ekologické řešení, výšku, šířku, druh a určitě i finanční stránku. Vybíráte si mezi živým a umělým vánočním stromkem a také zvažujete, zda to bude borovice, smrk nebo jedlička. My jsme pro vás sepsali 5 důvodů, proč si tento rok koupit umělý vánoční stromek z naší nabídky.

 

VÁNOČNÍ STROMEČEK DO KANCELÁŘE NEBO NA PROVOZ

I když si možná do domu dopřejete živý stromeček nebo vánoční ikebany z jehličí, investovat každý rok do živého stromečku do kanceláře nebo prodejny by bylo neekonomické. Pěkný vánoční stromek z naší nabídky se postará o to, aby se vaši zákazníci cítili příjemně a odcházeli od vás naplnění vánoční náladou.

vianoce_na_pracovisku vianocny_stromcek_v_kancelarii

 

USNADNĚTE SI ÚKLID

Živý vánoční stromek vyžaduje mnohem více péče než ten umělý. Už při jeho kupování si musíte být jisti, že stromek není vysušený a neopadává. Některé stromky totiž čekají na své majitele i celé týdny. Pryskyřice a jehličí opadávají, a proto je lepší stromek podložit podložkou a postavit jej mimo zdroje tepla a nábytku. S umělým stromečkem tyto povinnosti nemáte. Stačí ho složit a postavit kamkoli se vám to hodí.

skladanie_vianocneho_stromceka 

 

PŘIZPŮSOBTE SI STROMEK PODLE SEBE

Živé vánoční stromky mají svůj tvar stabilní. Upravit je můžete pouze pomocí nůžek. Umělý vánoční stromek si můžete přizpůsobit podle prostoru. Větve můžete vyhnout směrem nahoru, pokud jej potřebujete zúžit nebo dolů, pokud stromeček ukládáte na skříňku nebo jiný podstavec. Umělý stromek má navíc:

přesné rozměry,         

je velmi lehký,         

jednoduše ho složíte a rozložíte,         

ani v případě, že by vám ho domácí mazlíčci převrhli, nic se nestane.         

prenosna_taska_na_vianocny_stromcek(1)            prenosna_taska_na_vianocny_stromcek(2)

Náš tip: 

Aby vám umělý vánoční stromek vydržel co nejdéle, doporučujeme ho po svátcích skladovat v praktické přenosné tašce, kde zůstane v bezpečí před vnějšími vlivy a případnému poškození. 

 

POUŽÍVEJTE HO DLOUHO

Tradičně se vánoční stromek zdobí pár dní před nebo na Štědrý den. Vánoční dekorace z našich domovů mizí nejčastěji po novém roce. Umělý vánoční stromek má prakticky neomezenou životnost. Pokud si tedy rádi vánoční období natáhnete, můžete ho klidně postavit už s prvním dnem adventu a nechat si ho tak dlouho, jak se vám bude líbit.

vianocne_stromceky

 

CO JE EKOLOGIČTĚJŠÍ?

Otázka ekologie je v současnosti důležitější než kdykoliv předtím. Pokud byste si vybrali živý stromeček od lokálního pěstitele a dokázali byste ho i ekologicky zlikvidovat, určitě by to bylo lepší. No mnohé stromky cestují za námi stovky kilometrů z místa, kde byly vypěstovány. Horší ale je, že mnozí, kteří neradi investují do stromečku, si občas "jen tak" zajdou do lesa, odkud si stromeček "odnesou".

zive_vianocne_stromceky600x400  kde_koncia_zive_vianocne_stromceky

Pokud si ale vyberete kvalitní a nadčasový umělý vánoční stromek, můžete jej opakovaně používat i několik desetiletí. 

 

Mohlo by vás zajímat:

Vánoční stromek: Odkud k nám přišel?

Vánoce za dveřmi: Jak si vybrat ten správný vánoční stromeček.

Zasněžený umělý vánoční stromek: Trendy na rok 2020

Vánoční stromek na pařezu: Tento styl si vás získá

Tyto fakta o Vánocích nás šokovaly!

Co o vás prozradí váš vánoční stromeček