🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Co o vás prozradí váš vánoční stromeček

Jste klasik, romantik nebo byste nejraději svátky přežili mimo svátečního šílenství? Výběr vánočního stromku hodně prozradí o tom, jak svátky prožíváte a také to, jak vás vnímají lidé kolem. Pokud chcete vyslat správný signál směrem ke své rodině či zákazníkům, neměli byste jeho výběr podcenit. Co o vás prozradí váš vánoční stromeček?

vianocny_stromcek(2)

 

ZELENÝ VÁNOČNÍ STROMEK

Klasický vánoční stromeček, na který jste si už několik let nekoupili žádné nové ozdoby říká jednoznačně. Máte rádi tradici a vánoční svátky prožíváte s pořádnou dávkou nostalgie. Užíváte si kouzelný moment, kdy můžete na větve rozvěsit skleněné koule, které jste si koupili na první Vánoce nebo ty, které jste podedili po rodičích. Určitě máte kdesi schované i takové, které vyrobili vaše ratolesti, ať už mají 5, 15 či 45 let.

biely_vianocny_stromcek farebny_vianocny_stromcek(1) ozdobeny_vianocny_stromcek

Živý nebo umělý vánoční stromek - neumíte se rozhodnout? Přečtěte si také:

5 důvodů, proč si tento rok koupit umělý vánoční stromek

 

BAREVNÉ OZDOBY A MNOHO SVĚTEL

Bohatě zdobený vánoční stromek hovoří jasnou řečí, zde bývají romantici. Mnoho ozdob na každé větvičke, barevná světla a třpytivé doplňky? Proč ne! A k tomu pár dekorací nad dveře, věneček na přivítání hostů a svíčky na prostřeném štědrovečerním stole.

farebny_vianocny_stromcek netradicny_vianocny_stromcek(2) ruzovy_vianocny_stromcek ruzovo_zlaty_vianocny_stromcek

 

VÁNOČNÍ STROMEK NA PAŘEZY

Pokud u vás stojí takový designový kousek, máte rádi trendy a každé vaše Vánoce jsou u vás výjimečné. Stejně jako vy. Vaši přátelé o vás mluví jako o kreativní a zajímavé osobě. Obdivují váš unikátní styl oblékání i to, jak vypadá váš domov. Možná o něm teprve sníte, ale vaše představy jsou elegantní a velkolepé, jak váš vánoční stromeček.

vianocny_stromcek_na_pniku(3)300x400 stromcek_vianocny_na_pniku300x600 vianocny_stromcek_na_pniku(5)350x520 vianocny_stromcek_na_pniku(4)300x400

Ještě jste neslyšeli o vánočním stromku na pařezy? Přečtěte si také:

Vánoční stromek na pařezy: Tento styl si vás získá

 

ZASNĚŽENÝ STROMEČEK

Vánoční stromek s krystalky ledu a bílými zasněženými konci najdeme v domácnostech, kde milují zimu a všechny její kouzelné momenty. Takový stromek se každý rok rozsvítí tam, kde žijí lidé s bohatou představivostí. Pokud máte doma právě takový stromek, máte rádi krásné věci a také rádi sníte s otevřenýma očima.

zasnezeny_vianocny_stromcek(5) vianocny-stromcek(1) vianocny_stromcek zasnezeny_vianocny_stromcek

Chcete znát letošní vánoční trendy? Přečtěte si také:

Zasněžený umělý vánoční stromek: Trendy na rok 2020

 

PERNÍČKY, SLAMĚNKY, VYŘEZÁVANÉ OZDOBY

Znáte někoho, kdo na vánoční stromeček kromě světýlek nedává nic velmi třpytivé? Kromě toho, že takoví lidé rádi zachovávají tradicena první místo ve všem co dělají, kladou rodinu. Pokud takový stromek spatříte u svého vyvoleného nebo své vyvolené, je jasné, že ve vaší budoucnosti je milující rodina. 

vianocny_stromcek_s_pomarancami vianocny_stromcek(3) minimalisticky_vianocny_stromcek vianocny_stromcek_zdobenie

S výběrem nového vánočního stromku vám velmi rádi poradíme:

Vánoce za dveřmi: Jak si vybrat ten správný vánoční stromek

 

Mohlo by vás zajímat:

Vánoční stromek: Odkud k nám přišel?

Vánoce za dveřmi: Jak si vybrat ten správný vánoční stromeček.

Zasněžený umělý vánoční stromek: Trendy na rok 2020

Vánoční stromek na pařezu: Tento styl si vás získá

5 důvodů, proč si tento rok koupit umělý vánoční stromek

Tyto fakta o Vánocích nás šokovaly!