Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

5 produktů, které usnadní život všem maminkám

Kupování dětské výbavičky je náročná věc, která potrápí každou budoucí nebo čerstvou maminku. Není se proč divit. Internet je zaplaven různými vychytávkami a radami, které vám mají pomoci při péči o vaše miminko. Avšak i zde platí známé pravidlo: méně je někdy více. V dnešní Bestent poradně vám představíme našich TOP 5 produktů, které usnadní život všem maminkám. 

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(10)

1. HNÍZDEČKO / KOKON

Hnízdečko je věc, kterou využijete denně. Všichni rodiče nám dají za pravdu, že spánek novorozenců je velmi důležitý, a proto je naše snaha o pohodlí vašeho miminka na prvním místě. Hnízdečko nebo-li kokon se postará o klidný spánek vašeho miminka, ať jste kdekoli. 

 deka_pre_babetka(3)

Využijete ho jako přenosnou postýlku:

- na cestách, dovolené, 

- na návštěvách, 

- během procházky v kočárku, 

- ale i u vás doma na gauči. 

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(14)

Vaše děťátko bude v měkoučkém hnízdečku spokojené a spolu s ním i vy.

 

Tip:

Pokud jste s miminkem na dovolené nebo někde mimo domov, určitě oceníte i dětské cestovní postýlky, které jsou velmi praktické a skladné. 

 

2. OCHRANNÝ MANTINEL DO POSTÝLKY

Tento produkt, stejně jako hnízdečko, se postará o kvalitní spánek a bezpečí vašeho malého pokladu. Miminko se díky mantinelu bude v postýlce cítit mnohem příjemnější, než v otevřeném prostoru, což zajistí lepší usínání. Mantinel můžete využít i jako ohrádku na hraní mimo postýlky či kolébky.

ochranny_mantinel_do_postielky(4) ochranny_mantinel_do_postielky(5)

 

3. HRACÍ DEKA

Podložky na hraní jsou výborné interaktivní pomůcky. Jsou nápomocné při fyzickém a motorickém rozvoji děťátka - zlepšují koordinaci jeho pohybů. 

Hravé provedení a zářivé barvy stimulují zrak miminek a podporují jejich fantazii.

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(18)

Hrací deka - to jsou dlouhé hodiny zábavy a zároveň dostatečné pohodlí. 

Součástí hracích podložek jsou připevněny hračky a chrastítka, které se děťátko snaží zachytit. Tímto pohybem se už od mala posilují svaly zad, ramen a krku miminka. 

4_max_9        6_max_8

 

4. VIBRAČNÍ KOLÉBKA / KŘESÍLKO

Co víc si může starostlivá maminka přát, než šťastné a spokojené dítě? Houpací vibrační kolébka váš malý poklad uklidní, uspí a rozmazlí, zatímco vy se můžete věnovat vaření, úklidu nebo si na jednu vzácnou chvíli odpočinout. Je náročné uklidnit plačící dítě, když máte doslova plné ruce práce. Tento šikovný pomocník to vyřeší za vás. Přesvědčte se sami.

Screenshot_1hojdacie_vibracne_kreslo_pre_deti-sive(6)600x300

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(20) produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(21)

 

5. CHODÍTKO / PAVOUK

Díky chodítku se bude váš malý poklad pohybovat po bytě či domě spolu s vámi. Chodák mu usnadní jeho nesmělé první krůčky a díky němu se zakrátko odváží vykročit samostatně. Pavouk je skvělý pomocník pro vaše miminko, které se právě učí chodit. 

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(24) produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(23)

Pokud by vaše dítě omrzelo chození, chodítko využijete jako křesílko se stolkem a hračkami, které ho vždy zabaví. Tohoto multifunkčního pomocníka si oblíbí všechny maminky i jejich děti.

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(20)

To, co je pro vás a vaše dítě nejlepší samozřejmě nejlépe poznáte na mateřské dovolené. Pokud teprve očekáváte příchod nového člena do vaší rodiny nebo už jste čerstvá maminka, s výběrem vám rádi poradíme.

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(17)