Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

Dětská koloběžka: 5 důvodů, proč je koloběžkování ideální aktivita pro vaše děti.

Sluneční, teplé dny a dlouhé letní večery přinášejí se sebou prostor pro různé aktivity, které mohou vaše děti dělat během létaTrendem letošního roku je koloběžka, která je ideálním společníkem na dětských výpravách či rodinných procházkách. V dnešní bestent poradně se dozvíte, proč je dobré pořídit vaší ratolesti koloběžku a jaké jsou výhody kolobežkovania.

1. KOLOBěŽKOVÁNÍ - AKTIVITA, KTEROU ZVLÁDNE KAŽDÝ

Ptáte se, zda je koloběžka vhodný prostředek pro vaše dítě? Odpověď je jasná. Kolobežkovanie zvládnou všechny děti, pro které již chůze není problém. Zabaví se chlapci i dívkybez ohledu na věk.

Kolobežkovanie-zabaví-detí-i-dospelých

2. JÍZDA NA KOLOBĚŽCE NABÍZÍ ZÁBAVU i ADRENALIN 

Díky koloběžce si děti užijí spoustu zábavy a vy budete mít radost, že jim pohyb přináší radost. Je ideální jako dopravní prostředek na kratší i delší vzdálenosti. 

e9daa57e0452641e42d81b24c22aaed23_1

3. SNADNÁ ÚDRŽBA

Koloběžka nevyžaduje náročnou údržbu, jako je to například u kola. Je navíc snadno skladná, proto pokud se chystáte na dovolenou, nezapomeňte si ji přibalit do kufru auta. Po skončení letní sezóny ji prakticky uskladníte, aniž by vám zabírala zbytečně velký prostor.

2_11

4. KOMPLEXNÍ POHYB PRO ZDRAVOU PÁTEŘ

Koloběžkování u dětí rozvine koordinaci celého těla, příznivě působí na správné držení těla. Děti, které začnou už od dětství se sportovními aktivitami nemají v budoucnu problém s křivou páteří.

mini-micro-deluxe

5. ROSTE S VÁMI

Koloběžky z naší ponuky jsou nastavitelné na potřebnou výšku dítěte. Nemusíte se obávat, že po jedné sezóně vaše dítě z koloběžky vyroste.  

 

Shrnutí:

- vhodná pro chlapce i dívky

 - vhodná pro všechny věkové kategorie

- zábavní aktivita spojená s návykem na sport

- nenáročná údržba

- ideální jako dopravní prostředek do města

Kolobežkovanie_1

Máte malé dětičky, které jízdu na koloběžce ještě nezvládnou? Pořiďte jim odrážedlo, které je připraví na jízdu koloběžkou. U nás si vyberete vozítka, odrážedla a koloběžky přesně na míru pro vaše ratolesti.

Tip jak vybrat správné odrážedlo najdete zde.