Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

Turistický vařič: Jak navařit v přírodě jednoduše

Rádi cestujete a trávíte hodně času v odlehlé přírodě nebo kempujete u vody s rodinou? Pak jistě víte, že na ty nejlepší zážitky potřebujete kromě pěkného počasí i dobré jídlo. Turistický vařič je nezbytným pomocníkem na vašich toulkách v přírodě, tedy pokud nechcete na dovolené jíst jen suchary, klobásy a sladké tyčinky. V dnešní Besten poradně Vám nabízíme srovnání turistických vařičů z naší nabídky. Věříme, že si takto vyberete ten správný.

kerosene-stove-lighter-cooking-camping

DRUHY TURISTICKÝCH PLYNOVÝCH VAŘIČŮ 

Předtím, než si představíme nabídku konkrétních plynových vařičů, řekneme si něco o vařičích obecně. Plynové vařiče se skládají z plynového hořáku plynové bomby (kartuše)Patří mezi nejrozšířenější a zároveň nejprodávanější. Koupíte je za příznivou cenu a práce s nimi je velmi jednoduchá.

Využití plynového vařiče

Je skutečně velmi široké. Plynový vařič si můžete vzít na krátký jednodenní výletV batohu nezabere mnoho místa a teplý čaj nebo káva jistě každého potěší. U nás najdete i plynové vařiče, které zvládnou i delší kemping nebo vícedenní turistiku.

1024px-Camping_food_outdoor 

Výhody: 

- cenová dostupnost

- nízká hmotnost

- jsou téměř bezporuchové

- snadná údržba a manipulace

- vhodné i pro přípravu náročnějších pokrmů

- dostupnost náhradních dílů


V naší nabídce najdete plynové vařiče různého druhu. Který je lepší? Vše závisí na Vás a od toho, jak a kde chcete vařič používat:

Lehký a skladný plynový vařič pro opravdové dobrodruhy vášniví turisté a cestovatelé ocení plynový vařič, který si sbalí do batohu, aniž jim zabíral mnoho místa a přitížil na váze. K tomuto typu vařiče je vhodná táto kartuše. Vařič si se sebou můžete v praktickém pouzdře vzít kamkoli a kartuši si snadno dokoupit.

1_1_11_3_1

- Univerzální vařič tenhle plynový vařič je ideální pro ty, kteří nepohrdnou turistikou ani kempům. Je vynikající nejen na rychlé ohřívání, ale také na normální vaření. Je lehký a zároveň pevný a stabilní. Vyměnitelnou kartuši pro tento typ vařiče naleznete zde.

2_24c8d64724a2d945ac025859c54f1

Porovnání reálných velikostí našich plynových vařičů Vám rovněž pomůže při výběru:

P1120461

Plynový vařič pro pravé hospodyňky a vášnivé kuchaře - s tímto vařičem nebude ani příprava složitějších jídel žádný problém. Užijete si s ním bezproblémový kemping za každého počasí. Má stabilní konstrukci, můžete si ho položit na kempinkový stůl a pohodlně uvařit polévku, guláš nebo jinou pochoutku pro celou rodinu. I s tímto vařičem Vám dodáme startovací kartuše, aby se Vám nestalo, že na ně zapomenete. Rezervní kartuše na další vaření u nás najdete také.

Screenshot_1

Věříme, že jsme vám s výběrem pomohli a že si nyní už jednoduše vyberete turistický vařič, který vám bude vyhovovat nejvíce. Pokud máte stále otázky, kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.