Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

Jak si vytvořit zahradu na balkoně

Zahrada na balkoně

5 tipů jak ji vytvořit

Toužíte po vlastní zahradě, ale bydlíte v bytě a disponujete malým prostorem? Nevadí i zahrada na balkoně má své kouzlo. Kouzelnou zahradu a svůj malý kousek ráje jen a jen pro sebe si spolu s námi vykouzlíte i v malém prostoru.

Léto je v plném proudu a letní posezení na balkoně je lákavé. Abyste si vytvořili svůj malý kousek ráje, postačí Vám pár kousků a tyto tipy Vám v tom pomohou:

Soukromí nadevše

Nemáte soukromí na balkoně? Vytvořte si ho spolu s námi. Balkonová zástěna poskytuje elegantní zátiší a ochranu před větrem, sluncem a před zvědavými pohledy sousedů. Díky tomuto krytí změníte svůj balkon velmi rychle na útulné místo, kde můžete snídat v pyžamu a opalovat se v plavkách.

balkon

Solární světla

Solární lampa dodá Vaší zahradě nádech romantiky, útulnosti a soukromí. Solární světla se přes den nabíjejí a po setmění automaticky rozsvítí, bez připojení k elektrické síti.

Balkonový fóliovník

Květy, bylinky a rostlinky přinesou na Váš balkon závan přírody, pestrosti a barevnosti. Splňte si svůj sen a pořiďte si balkonový fóliovník na pěstování bylinek, květin rajčat .. Balkonový foliovník Vám pomůže vytvořit si vlastní voňavou balkonovou stěnu.

balkonový foliovnik

Vytvořte si pohodlí

Odpočívejte na balkoně stylově a pohodlně. Zahradní houpací křesla si nemusíte užívat jen na dovolené, ale můžete si ho dopřát i ve vaší zahradě na balkoně.

Zahradní houpací křeslo je ideální v místnostech, kde není dostatek místa na umístění houpací sítě. Je to skvělý doplněk, který je perfektní pro trávení volného času a relax.

 hojdacie kreslo

Milujete grilování ale nemáte zahradu?

Nezoufejte na trhu jsou i grily, které nezabírají mnoho místa a letní párty může začít. Malé přenosné grily jsou stylové a pomohou Vám připravit chutné jídlo. Přenosný gril navíc využijete i v přírodě, při stanování a kempování, kde není přístup elektrické energie.

prenosny gril