Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

Toaletní stolek: Hollywoodský hit ve vaší ložnici.

V minulosti byl toaletní stolek považován za nezbytnou výbavu každé ženy. Do povědomí se dostal díky hollywoodským filmům ze 30. let. Tehdy si při něm ve filmech i v reálném životě známé herečky, jako Marilyn Monroe nebo jiné femme fatale, upravovali vlasy a dělali make-up. Toaletní stolek nejvíce proslavila Madame de Pompadour, která je vyobrazena na mnoha malbách sedíc za tímto stolkem. 

femme_fatale  toaletny_stolik_sen_kazdej_zeny(13)

Toaletní stolek se opět stává módním hitem, který nemůže chybět ani ve vaší ložnici. Za jejich návrat se můžeme poděkovat beauty blogerka či jiným trendsetterkám. V dnešní bestent poradně vám nabídneme inspirace, jak si vytvořit svůj koutek krásy ve vaší ložnici pomocí toaletního stolku.

 

TOALETNÍ STOLEK V CENTRU POZORNOSTI

Každá žena touží být krásná, ale dnešní uspěchaná doba obíra mnohé ženy o svůj vlastní prostor, ve kterém by se na chvíli věnovali pouze sobě. S toaletním stolkem si čas pro sebe jistě rádi vyhradíte.

Pokud máte velkou místnost, postavte stolek do ložnice tak, aby nejlépe vynikl jeho elegantní designNejlépe někde u okna. 

toaletny_stolik_sen_kazdej_zeny(12)  toaletny_stolik_do_spalne_1

Tip:

Pokud vás trápí malý pokoj, nebojte se experimentovat. Stolek použijte na místo nočního stolku. Zrcadlo, které je součástí stolku, zároveň opticky zvětší místnost. Nebojte se využít i prázdné kouty a položte toaletku do rohu, kde rovněž nádherně vynikne. 

toaletny_stolik_5

 

ROMANTICKÝ NEBO MODERNÍ STYL?

 

naší široké nabídce toaletních stolků najdete různé styly a provedení toaletek. Vyberete si tak přesně podle svého vkusu nebo stylu ložnice. 

Naše toaletní stolky jsou mimo jiné vybaveny těmito prvky:

  • zrcadlo
  • stolice
  • odkládací prostor na kosmetiku a šperky
  • světelný řetěz

 

toaletny_stolik_na_svadobne_fotky

Tip:

Romantický toaletní stolek můžete využít k svatební focení nevěsty. Na svatebních fotografiích vynikne jako pohádkový prvek, který se na tuto příležitost zaručeně hodí.

 

Pokud toužíte po romantickém stolku ve viktoriánském nebo vintage stylu, u nás si vyberete nádherný stolek s taburetem, která je laděna buď do klasické bílé barvy nebo s květovanou potiskem.

toaletny_stolik_3 toaletny_stolik_do_spalne_2

Chcete raději toaletku, která se svým provedením hodí do každého stylu? Vyberte si toaletní stolek Monroe, se kterým se budete cítit jako pravá hollywoodská hvězda.

toaletny_stolik_pre_zeny

VŠESTRANNÉ VYUŽITÍ TOALETNÍHO STOLKU

Toaletní stolek ve vaší ložnici vynikne svou originalitou. I když ho muži považují za zbytečný kus nábytku, ženy ho prostě milují. 

toaletny_stolik_sen_kazdej_zeny(4)  kozmetika_na_toaletny_stolik

Chcete znát všechny výhody toaletního stolku? Přečtěte si také: 

Toaletní stolky zažívají módní comeback! Proč byste si ho měli koupit i vy?

 

Kromě prostoru na krásu nabízí i jiné možnosti využití, které vás přesvědčí, abyste si stolek koupili ještě dnes:

  • šperky a doplňky mají konečně své místo
  • kosmetika a parfémy zůstanou pěkně pohromadě
  • toaletky můžete využít i jako psací stůl či noční stolek

toaletny_stolik_kozmetika

Pokud toužíte po toaletním stolku, nesnívajte o něm, ale splňte si sen! Vytvořte si beauty koutek ve vaší ložnici s toaletními stolky z naší nabídky. Pokud již máte své malé království, pochlubte se s ním v komentáři.