Zahradní altán nůžkový 3x3 m zelený All in One TYP2

 
  • 1 z 7
 

Zahradní přístřešek vhodný pro běžné použití doma v zahradě, při grilování a posezení s rodinou a přáteli.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 1 935 Kč
Měrná cena 1 859 Kč / 1 ks
Cena 1 536,36 Kč bez DPH
1 859 Kč
Kód produktu 2453
Kategorie Rozměr 3 x 3m
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Rozměr: 3x3 m

Výška v nejvyšším bodě: 2,5 m

Hmotnost: cca 11 kg

Materiál: polyester - 160 g/m2

Barva: zelená

 

Zahradní pavilon je vyroben z voděodolného polyesteru. Jednoduchá montáž - rozložení trvá přibližně 1 minutu. Konstrukce je vyrobena z oceli. Vhodný pro venkovní akce.

pavilon

 

Součástí balení je:

  • pavilon
  • přepravní taška
  • sada na kotvení stanu
  • návod
  • Záruka na produkt je 24 měsíců. No opotřebení charakteristické pro daný materiál nebo použití se nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokud z povahy prodané věci vyplývá, že její životnost je kratší než záruční doba a když při obvyklém užívání takové věci dojde k jejímu celkovému opotřebení ještě před uplynutím záruční doby.

    Střecha je spotřební materiál. Může se opotřebovat i dříve než za 24 měsíců, zvláště v případě, že je střecha dlouhou dobu vystavena slunečnímu záření.

    UPOZORNĚNÍ: V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je nezbytné altán složit a uskladnit. Altán nesmí být vystaven silnému nárazovému větru, intenzivnímu dešti a krupobití. Při větru o rychlosti 1 až 10 km/h použijte upevňovací kolíky. Při větru s rychlostí od 10 do 30 km/h použijte zatížení. Při větru o rychlosti nad 30 km/h altán nepoužívejte. V případě výstrah v předpovědi počasí před silným větrem nebo před špatnými podmínkami počasí doporučujeme altán složit a opětovně ho používat až po zlepšení počasí. Altán neskládejte, pokud jsou stěny nebo střecha mokré. Altán a plachty skládejte až po úplném uschnutí. V opačném případě hrozí jejich znehodnocení plísní. Vždy používejte kotvící a upevňovací sady. Nárok na reklamaci zaniká v případě nedodržení uvedených provozních pokynů. Poškození vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek není předmětem reklamace.

Hmotnost 11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.