🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Jak se neztratit ve světě vánočních stromků?

Rok se pomalu, ale jistě blíží ke konci a to znamená, že pro mnohé ten nejkrásnější čas roku je již za dveřmi. Tak si tedy pojďme i my zprostředkovat alespoň trochu té těkavé dětské radosti a kouzla Vánoc Bestent. Každý z nás má v sobě dítě, kterému vánoční jiskřičky rozzáří tvář.

Vánoční atmosféra nespočívá jen v materiálních věcech, musí vycházet především z nás. Určitě nám však dáte za pravdu, že krásný vysoký vánoční stromeček zdobený třpytivými vánočními světýlky a ozdobami vnese sváteční a kouzelnou atmosféru do jakéhokoli prostoru. Právě atmosféru tepla rodiny, přátel a pozitivní energie všichni v této náročné době potřebujeme.

Současný trh nabízí na výběr množství vánočního sortimentu s různými popisy, označeními a přívlastky. Jak se neztratit v spleti těchto slov?

aký vianočný stromček (1)

Rozměry vánočního stromku

Základním kritériem pro výběr vánočního stromku jsou především jeho rozměry. Abyste se vyhnuli komplikacím, je praktické vybrat si místo na umístění stromečku předem a následně si změřit prostor, ve kterém bude stromeček umístěn. To vám pomůže vybrat si správnou výšku stromku. V naší nabídce najdete stromky různých velikostí (výška 100-290cm). Nejnižší vánoční stromky jsou vhodné do malých prostor a ty nejvyšší vdechnou vánoční pohodu i velkým prostorným bytem, či kancelářím.


aký vianočný stromček (2)

Barva vánočního stromku

Dalším často skloňovaným kritériem je barva. Dnes se fantazii meze nekladou a na trhu vás čekají stromky jakýchkoliv barev. Klasická zelená nikdy neomrzí.

Zelená barva je symbolem života, působí pozitivně a optimisticky. Vnáší do prostoru kousek přírody. Podporuje koncentraci, navozuje pocit jistoty a bezpečí. Posiluje tělo i ducha a snadno se dá kombinovat téměř se všemi barvami a tedy představuje ideální základ pro jakékoliv barevné ozdoby na stromeček. Oblíbenými jsou jedle, borovice i smrk

Někdo si možná chce být jisti sněhovou nadílkou a tak vsadí na koupi bílého vánočního stromku. Bílá barva je barvou čistoty, pořádku, neutrality. Posiluje tvořivost a celkový energetický tok.

Někoho může zaujmout právě růžový skvost. Tato barva je barvou přátelství, štěstí i sentimentality a má harmonizační účinky. Je barvou lásky, soucitu a vnitřní čistoty. V rozmanitosti je krása, stačí si vybrat.

aký vianočný stromček (3)

Označení vánočního stromku

Při popisech vánočních stromků z naší nabídky se setkáte s více označeními. Vysvětlíme si, co jednotlivé pojmy znamenají a jak vám mohou při výběru produktů pomoci. Hledáte stromeček zasněžený nebo přirozený? Líbí se vám větvičky s krystalky sněhu? V následujícím obrázku jsme vám shrnuli základní rozdělení…

Představme si řadu označení, se kterými se na naší stránce setkáte:

aký vianočný stromček (4)


Podívejme se na význam a původ těchto slov. Všechny tato označení jsou v souvislosti s vánočními stromky používané obrazně a právě tento přenesen význam by vám mohl o stromku napovědět víc. Takovým způsobem vám mohou slova popsat dojem a atmosféru, kterou vánoční stromeček vyvolává.

Classic (Klasický)

=    typický, velmi dobrý, ověřený časem a populární již dlouhá léta

  • Stromek z naší nabídky označený výrazem Classic má světlou barvu, je nezasněžený, má přirozený vzhled.


Premium (Prémiový)

 =    dražší a kvalitnější než ostatní podobné produkty

  • Stromek z naší nabídky označený výrazem Premium je tmavší, nezasněžený a také má přirozený vzhled.


Luxury Diamond (Luxusní diamant)

=   něco co je unikátní a udělá velkou radost, protože to nemáte velmi často

  • Stromek z naší nabídky označený výrazem Luxury Diamond je zasněžený s krystalky připomínající námrazu.


Exclusive (Exkluzivní)

=    cenné a limitované pro určitý okruh lidí, kteří na to mají

  • Stromek z naší nabídky označený výrazem Exclusive je zasněžený s krystalky a má tříbarevné jehličí. Díky kombinaci vícebarevného jehličí vytváří ještě hustší dojem.


Royal (Královský)

  • Royal je označení pro smrk královský, který má zcela realistické jehličí - 3D. Jehličí je z PE materiálu, proto mu dodává skutečný a přirozený vzhled. Navíc vyniká bohatší hustotou větviček. Je jedním z našich nejhustších vánočních stromků.

 

aky strocek

Věříme, že vám tento krátký přehled pomůže při výběru vašeho vysněného vánočního stromku, tak hodně sil do vánočních příprav a dobré oko při výběru vašeho stromečku.

Pokud potřebujete získat více informací a inspiraci o Vánocích, navštivte naši poradnu.