🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Nízký vánoční stromek do kanceláře: Vánoční nálada a příjemnější práce

Tento rok se podepsal pod mnohé nestandardní situace. Pokud jste na tom jako my, nevíte se dočkat Vánoc, abyste alespoň na chvilku mohli myslet na pozitivní a příjemné věci a zapomněli na starosti. Oázu klidu ale nemusíte mít pouze doma. Vánoční náladu si zaslouží i vaše firma, prodejna nebo jiný provoz. Nízký vánoční stromek do kanceláře pomůže vašim zaměstnancům lépe se naladit a chodit do práce s radostí. Stromek v obchodě nebo na provozu zase potěší všechny, kteří budou procházet kolem. Tento rok si přece zasloužíme o radost navíc.

vianocny_stromcek_do_kancelarie(4)

 

JAK VYBRAT VÁNOČNÍ STROMEČEK DO KANCELÁŘE

Podle toho, kolik prostoru můžete na vánoční stromek v kanceláři využít, vybírejte v první řadě podle velikosti. Nepodceňujte výšku stropu a v případě, že chcete stromek položit na podstavec nebo skříňku, zohledněte její celkovou výšku. Jak vybrat vánoční stromeček tak, aby byl skutečnou ozdobou a neomezoval při práci či pohybu?

vianocny_stromcek_do_kancelarie(2)

Vánoce za dveřmi: Jak si vybrat ten správný vánoční stromek

 

ZEPTEJTE SE ZAMĚSTNANCŮ

Často se setkáváme s tím, že vánoční stromeček je pro provoz nebo kancelář příliš vysoký, široký nebo jinak nevhodný. Tehdy je třeba zaměnit ho za menší nebo za vánoční stromeček na pařezu. Zejména pokud provozujete maloobchodní prodejnu nebo odběrné místo, měli byste zohlednit množství prostoru, které budete potřebovat na práci (balení nebo odkládání balíčků, pohyb zaměstnanců, manipulace se zbožím). Svoj pracovní prostor nejlépe znají vaši zaměstnanci, proto se při koupi vánočního stromku poraďte i s nimi.

Vánoční stromek na pařezy: Tento styl si vás získá

vianocny_stromcek_do_kancelarie(18)

U nás si můžete stromky filtrovat podle:

Druhu stromečku (borovicejedlesmrk)         

Typu vánočního stromku (klasickýzasněženýzasněžený s krystalkyna pařezu)         

Výšky a šířky korun vánočního stromku         

vianocny_stromcek_do_kancelarie(16)

Rádi vám poradíme i s tím, jaký vánoční stromeček se nejvíce hodí do vašeho provozu. Pokud máte rádi zasněženou romantiku, vyberte si z naší nabídky zasněžených stromků, které mají větvičky zdobené umělým sněhem a krystalky ledu. Pokud máte raději klasiku, máme pro vás 3D vánoční stromek smrk s realistickými větvičkami, který si můžete ozdobit podle svých představ. 

 Zasněžený umělý vánoční stromek: Trendy na rok 2020

 

VÁNOCE V PRÁCI

Když nemáte na výběr a musíte pracovat i během vánočních svátků, dopřejte si vánoční náladu v kanceláři alespoň prostřednictvím ozdobeného vánočního stromku. Společně tak uděláme tečku za tímto zvláštním rokem a pustíme se do nových dobrodružství, které přinese ten nový. 

vianocny_stromcek_do_kancelarie(3)

Vánoce 2020 - přečtěte si také:

Vánoční osvětlení: Teplé? Chladné? Vícebarevné? Jaký je mezi nimi rozdíl?

Vánoční stromek jedle: Klasika do každé domácnosti

Tyto fakta o Vánocích nás šokovaly!

Co o vás prozradí váš vánoční stromeček?

5 důvodů, proč si tento rok koupit umělý vánoční stromek