🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Tipy na vánoční dárek, kterým potěšíte každého muže

I vy si každý rok lámete hlavu, co koupíte svému manželovi, příteli, otci nebo bratrovi pod stromeček? Vánoce už klepou na dveře a čas na nákup vánočních dárků se krátí. Pokud již nechcete každý rok kupovat ponožky a kosmetiku, nabízíme vám tipy na vánoční dárek, kterým potěšíte každého muže.

tip_na_darcek_pre_muza(2)

JEDINEČNÝ A ORIGINÁLNÍ VÁNOČNÍ DÁREK

Hledání jedinečného vánočního dárku bývá občas těžké, zejména pokud vám chybí inspirace. Abychom vám usnadnili výběr toho nejlepšího vánočního dárku, rozdělili jsme je na:

vánoční dárky pro sportovce

vánoční dárky pro motoristy

vánoční dárky pro věčné dítě

tip_na_darcek_pre_muza(6)

Přečtěte si také:

Tip na vánoční dárek pro každou ženu

Vánoční dárky pro děti, které je tak brzy neomrzí

 

VÁNOČNÍ DÁREK PRO SPORTOVCE

Hledáte tip na dárek pro muže, který se věnuje cvičení v posilovně nebo jinému druhu sportu? Předtím, než se rozhodnete koupit mu nějaké sportovní náčiní, ujistěte se, o jaký druh sportu se zajímá. Hokejového nadšence a fanouška zkrátka nenadchne fotbalový dres.

tip_na_darcek_pre_muza(18)

Vášnivý turista a dobrodruh se zaručeně potěší, pokud si pod vánočním stromkem najde kvalitní turistické vybavení, spacák či stan

Originálním dárkem pro dobrodruhy je solární kempingová sprcha, turistický plynový vařič nebo stírací mapa světa.

tip_na_darcek_pre_muza(25) tip_na_darcek_pre_muza(22)

stieracia_mapa_sveta

Aktivní sportovec, pro kterého je cvičení velkou zálibou, nepohrdne fitness pomůckami. Těch není nikdy dost. Vzhledem k současné situaci a zavřené posilovny, je skvělé vytvořit si vlastní prostor na cvičení doma. 

Oblíbené pomůcky na cvičení, které budou ideálním dárkem jsou například:

- hrazda do dveří

- posilovací kolečko

- posilovací gumy/expandéry

- fitlopta

- masážní válec

tip_na_darcek_pre_muza(19)

 

VÁNOČNÍ DÁREK PRO VĚČNÉ DÍTĚ

V každém velkém chlapovi se skrývá věčné dítě. Milují, když mohou něco zkoumat, skládat, kutit, rozebírat nebo se odreagovat s partou kamarádů u piva a dobré hře.

tip_na_darcek_pre_muza(12) tip_na_darcek_pre_muza(15)

Zajímá se o vědu, stavebnice nebo sci-fi? Potěšte ho originálními stavebnicemi a roboty.

solarny_robot_13v1(6)solarny_robot_6v1(9)

 

Určitě neuděláte krok vedle, pokud mu koupíte elegantní dřevěnou šachovnici, sadu na poker nebo stolní hokej či fotbal. Kromě skvělého dárku mu darujete i vlastní prostor, kde se může vyřádit a resetovat po náročném dni.

stolny_futbal(2_5)stolny_hokej(4)stolny_futbal(1)

poker-zetony(4)sachy_2v1(2)

 PRAKTICKÝ DÁREK - VSAĎTE NA JISTOTU

Zatímco ženy potřebují při darované věci cítit emoci, u mužů je to o něco jednodušší. Pro ně je hlavní praktické využití věci a ne nějaký sběrač prachu. Investice do dražších ale praktických dárků proto není naškodu. 

tip_na_darcek_pre_muza(26)

Potěšte svého muže, bratra nebo otce kvalitním vysokotlakým čističem.

vysokotlakovy_cistic

Vášnivého motoristu nebo i běžného řidiče potěší vše, co souvisí s autem a péčí o něj. Zajímavou volbou je generátor ozónu, který se postará o dezinfekci interiéru auta i domácnosti.

generator_ozonu

Vybrat vánoční dárek pro muže nemusí být tak náročné, jak se na první pohled zdá. Vánoce jsou v první řadě svátkem klidu, proto mějte na paměti, že nejdůležitější je přežít jejich v kruhu vašich nejbližších v teple domova.

tip_na_darcek_pre_muza(9)

Tip na závěr:

U nás najdete vánoční dárky opravdu pro všechny: pro ženy, pro děti i pro domácí mazlíčky. Viz také naši originální nabídku vánočních dárků pro hezčí domov a společné zážitky.