🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Toto jsou 3 tipy jak sundat vánoční světýlka

Odzdobit vánoční stromeček a uskladnit vánoční světýlka nemusí být tak složité. Nabízíme Vám několik tipů jak správně sundat vánoční světýlka aby se nezamotali. Správné uskladnění vánočních světýlek oceníte hlavně příští rok, protože se vyhnete opětovnému rozmotávání.

 

1. K uskladnění použijte tvrdý papír nebo karton

Držák na vánoční osvětlení si můžete vyrobit i doma a to velice jednoduše. K výrobě potřebujete nůžky a tvrdý papír, nebo karton. Na kartonu udělejte kolem okrajů zástřihy z obou stran jako na videu a pak už jen omotejte vánoční osvětlení.

2. Vánoční světélka dejte do krabice a vrstvěte obyčejným papírem

Tento způsob uskladnění je ideální pro venkovní vánoční osvětlení, které je mohutnější a má delší kabely než vánoční osvětlení na vánoční stromek. Potřebujete velkou kartónovou krabici a obyčejný papír. Vánoční osvětlení ukládejte do krabice jako na videu a vrstvěte papírem. Příští rok vyberete vánoční světélka i bez rozmotávání. Tento způsob uskladnění má tu výhodu, že do krabice můžete uskladnit i větší množství vánočních světýlek.

3. Vánoční světelné řetězy zamotejte do celofánu

Tento způsob uskladnění je ideální pro vánoční světelné záclony. Potřebujete celofán, který roztáhnete do délky vánočních světýlek. Vánoční světýlka pěkně ukládáme na celofán a poté zatočíme jako roládu. Podívejte se na přiložený videonávod.

Ať už si vyberete jakýkoli náš tip na skládání vánočních světýlek garantujeme vám, že příští vánoce o tuto starost budete mít méně. A co víc si přát jako bezstarostné Vánoce?