🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Vánoce 2021, jaká je trendy barva na vánoční stromeček?

Vánoce 2021 nám pomalu, ale jistě klepou na dveře a spolu s nimi přichází řada otázek, ale i možností. Jakou barvu vánočního stromku zvolit? Jaké ozdoby na vánoční stromeček zavěsit a jaké ne? Jaké vánoční dekorace si vybrat? Jaké jsou trendy Vánoc 2021? Pojďme si tyto otázky zodpovědět.

Jaká barva vánočního stromku je trendy v roce 2021?

Trend zasněžených stromků přetrvává. Magické kouzlo sněhu výrazně podporuje kouzelnou atmosféru Vánoc. Zasněžené vánoční stromky se staly u našich zákazníků opravdu velmi oblíbeným základem pro vánoční výzdobu. Kromě magického vzhledu nabízejí i velmi praktickou výhodu - takovéto stromky není nutné mnoho zdobit. Stačí zavěsit vánoční světýlka a pár vánočních ozdob a vánoční stromeček máte hotový, dokonce vypadá opravdu luxusně.

Vánoce 2021 (1)

Jaká je barva těchto Vánoc?

Trendy se prolínají z roku na rok, některé zůstávají delší dobu, jiné se v kurzu udrží pouze rok. Již několik let se ve světě vánočních dekorací setkáváme s metalickými barvami. Loni to byla především zlatá barva, letos bude hrát prim barva stříbrná, no ani zlatou nic nezkazíte. Výraznější novinkou ve světě vánočních barev jsou jemné pastelové barvy - starorůžová, mentolová i jemná nebeská modrá.

Vánoce 2021 (2)

Výraznou novinkou pro ty největší odvážlivce je černá barva vánočních dekorací. Jelikož černá nejvíce vynikne na bílém a právě zde se hodí zvolit bílý umělý vánoční stromek. Ten připraví super základ pro černé dekorace. Vánoční stromek ozdobený takovými odvážnými dekoracemi působí moderně a inovativně.

Vánoce 2021 (3)

 

Klasika, která nevymřela?


Rozhodně se jedná o červeno zelený stromeček. Jedná se o tradiční červenou barvu, která symbolizuje Vánoce. Červená barva je častokrát vnímána jako krev. Může to symbolizovat život, boj i smrt. V případě Vánoc a vánočních svátků si spojujeme červenou barvu se srdcem. Červená barva může symbolizovat city, emoce jako jsou láska, přátelství, bratrství či vášeň. V kombinaci se zelenou barvou jde o pocit bezpečnosti, důvěry a rodinného kruhu. I Vánoce 2021 mohou být tradiční, udělejte si je proto takové, jaké je chcete mít vy. My v Bestent jsme si poskládali vánoční atmosféru s drátěnými konferenčními stoly, které jsme dozdobili věncem s jeřábinou. Pozadí zdobí svítící vánoční dárky. Naší klasikou je vánoční stromek jedle s červenou girlandou a nádhernými vánočními světýlky.

20211019_144813_zmensena

Jaké jsou trendy Vánoc 2021?

Jedna strana mince jsou trendy, které nám diktují a ovlivňují nás, ale na straně druhé má každý z nás svůj vlastní styl, metody zdobení, či představy. Někdo je věrný jednomu vánočnímu stromečku a dekoracím i dekádu, jiní zas mění vánoční stromeček, ale především vánoční dekorace každou vánoční sezónu.

Letošní vánoční ozdoby na stromeček se ponesou v duchu nádherných vánočních květin, pírek, přírodních motivů, zejména ozdob v podobě ptáčků a vysoké zvěře.

 Vánoce 2021 (4)

Důležité je nezapomínat na prostor kolem vánočního stromku. Určitě nechcete, aby vám kopec práce na vánočním stromku pokazili nevhodné předměty kolem něj. Pokud plánujete umístit stromek na zem, velmi vhodnou volbou v takovém případě je imitace kožešiny, kterou ještě dozdobíte světýlky, dárkovými krabicemi, či jinými dekoracemi nebo ji prostě necháte vyniknout samotě. Letos se jako výraznější prvek, který dokonale doplňuje vánoční stromeček, bude využívat postava vánočního Mikuláše sladěného ve stejné barvě jako je výzdoba vánočního stromku. Jak můžete vidět, tento přesah "mimo" vánoční stromeček působí opravdu zajímavě. Určitě potěší i vaše nejmenší, a nejen je.

Vánoce 2021 (5)

Ať si už vyberete jakoukoli barvu vánočního stromku, či barvu vánočního osvětlení, nebo barvu a tvar vánočních dekorací, nejdůležitější je, aby vám přinášely radost. Přejeme vám příjemné a bezstarostné svátky.