🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Vánoční dárky pro děti, které je tak brzy neomrzí

Vánoce jsou zejména o dětské radosti. Na co se těší nejvíce? No přece na dárky! Už začátkem prosince píší dopisy Ježíškovi a toužebně očekávají, co se na Štědrý den objeví pod vánočním stromkem. Nepodlehněte šílenství a nekupujte vaším ratolestem hračky, které je po pár dnech přestanou bavit a zůstanou jim ležet na poličce. Vánoční dárky pro děti nemusí být jen o panenkách a autíčkách. Chcete-li tento rok vaše ratolesti potěšit smysluplnými hračkami, které je tak brzy neomrzí, nechte se inspirovat u nás.

list_jeziskovi

VÁNOČNÍ DÁRKY PRO VŠECHNY DĚTI

Nemusíte hledat dárky v přeplněných obchodech. U nás najdete vánoční dárky opravdu pro každého - pro ty nejmenší i pro velké školáky. Abychom vám usnadnili výběr, rozdělili jsme dárky do těchto skupin:

vánoční dárky pro nejmenší

vánoční dárky pro malé děti

vánoční dárky pro dívky

vánoční dárky pro chlapce

darceky_pre_deti(9)

 

PODPOŘTE DĚTSKOU FANTAZII, KREATIVITU A DOVEDNOSTI

Pokud máte doma malé umělce, kteří rádi kreslí, malují a tvoří, určitě jejich potěšíte kreativními hračkami. Zabaví je na dlouhé hodiny ba dokonce na celé dny. Umělecké kufříky plné barev, tužek a pastelek nadchnou každé dítě.

vianocne_darceky_pre_deti(2)vianocne_darceky_pre_deti(1)vianocne_darceky_pre_deti(3)

 

MONTESSORI HRAČKY

Montessori hračky jsou výjimečné - vzdělávají děti hravou formou. Navíc jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hýří barvami, které tak děti milují. U nás najdete širokou nabídku různých Montessori hraček, které vaše děti zabaví nejrůznějšími způsoby:

Stavebnice

vianocne_darceky_pre_deti(4)  vianocne_darceky_pre_deti(7)   vianocne_darceky_pre_deti(5)

Kuchyňky

vianocne_darceky_pre_deti(12)   vianocne_darceky_pre_deti(9)    vianocne_darceky_pre_deti(10)

Vozítka a chodítka

vianocne_darceky_pre_deti(14)           vianocne_darceky_pre_deti(15)

Hry na povolání

vianocne_darceky_pre_deti(13)          vianocne_darceky_pre_deti(11)

Viz též:

Montessori hračky: Jak a proč fungují?

 

DO DĚTSKÉHO POKOJE

Každé dítě touží po vlastní dětském pokoji, který bude jeho speciálním místem, královstvím bez draků nebo nedobytnou pevností. Kromě postele a psacího stolu může být dětský pokoj vybavena i stylovými doplňky, díky kterým splníte vašim ratolestem sen o krásném dětském pokoji.

darceky_pre_deti(4)

Nafukovací plyšová taburetka

Tuto roztomilou taburetku si vaše děti oblíbí. Nejenže ji využijí při hraní, ale poslouží i jako náhrada židle. Medvídekpanda nebo slůně? Vyberte jejich oblíbené zvířátko a sledujte, jak se jejich oči rozzáří štěstím.

vianocne_darceky_pre_deti(16)             vianocne_darceky_pre_deti(17)

Pěnové puzzle

Zábavné a praktické zároveň - takové je pěnové puzzle, které se postará o pohodlné místo na hraní a zábavu. Barevné puzzle s různými vzory potěší každé hravé dítě.

vianocne_darceky_pre_deti(18) vianocne_darceky_pre_deti(19)

 

Dětské houpačky 

Houpání milují všechny děti již od útlého věku. Koupí kvalitní houpačky potěšíte vaše ratolesti v létě i v zimě. Naše dětské houpačky jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Tímto vánočním dárkem zaručeně zabodujete.

 

Stylové dřevěné houpačky do dětského pokoje

Houpačka ve vlastním pokoji? Co víc si může vaše dítě přát. Dřevěné houpačky jsou ideální dárek pro malé i velké.

vianocne_darceky_pre_deti(20) vianocne_darceky_pre_deti(21) vianocne_darceky_pre_deti(22)

 

Čapí hnízdo - nekonečná zábava v zahradě

vianocne_darceky_pre_deti(23)

 

ODRÁŽEDLO, TŘÍKOLKA, KOLOBĚŽKA

Máte doma aktivní děti, které se rádi hýbou, skáčou, objevují - zkrátka neposedí ani chvíli? Představte si tu radost v očích vašich ratolestí, když si pod stromečkem najdou vlastní "káru". Odrážedlo, tříkolku či koloběžku. 

 

Pro děti již od 1 roku

Pro menší děti jsou ideálním vánočním dárkem odrážedla, které pomáhají trénovat jejich motorické schopnosti, rovnováhu a samostatnost. Chcete-li vybrat to nejlepší, viz náš článek v poradně - Odrážedlo - Jak koupit to správné pro vaše dítě?

vianocne_darceky_pre_deti(25)               vianocne_darceky_pre_deti(26)

Hledáte dárek, který vydrží vašim dětem na více let? Dětské tříkolky z naší nabídky jsou přizpůsobené k používání pro děti již od 12 měsíců až do 5 let. Potěšíte tak nejen vaše děti, ale i jejich maminky.

vianocne_darceky_pre_deti(24)                  vianocne_darceky_pre_deti(27)

Nápadů, jak potěšit děti na Vánoce máme mnoho a rádi vám s výběrem poradíme. Pokud vaše děti ještě věří, že jim dárky nosí Ježíšek, věříme, že jim toto přesvědčení vydrží co nejdéle. My dospělí samozřejmě už dávno víme, že tento rok přinese dárky Bestent.

 

Mohlo by vás zajímat:

Tipy na vánoční dárek, kterým potěšíte každého muže

Tip na vánoční dárek pro každou ženu

darceky_pre_deti(1)