🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Vánoční stromek jedle: Klasika do každé domácnosti

Vánoční stromek jedle je nejtradičnějším doplňkem domácností na celém světě. Naše heslo je: Vánoční stromeček pro každý domečekA naším cílem je přinést symbol nejkrásnějších svátků roku do každého domu, do každého bytu, do každého obývacího pokoje či kuchyně...prostě všude, kde je budete letos trávit. Pokud se stále rozhodujete, jaký vánoční stromek si vybrat, čtěte dál a dozvíte se něco více o klasice, která kraluje českým domácnostem.

 vianocny_stromcek(15)

 

VÁNOČNÍ STROMEK U NÁS

Možná víte, že vánoční stromeček nebyl vždy typickou ozdobou českých domácností. Časem se však zelené větvičky změnily na malé stromky zavěšené ze stropu, na které přibývaly ozdoby, svíčky a dnes jsou vánoční jídle nejoblíbenější vánoční stromky.

vianocny_stromcek(17)_1

 

PROČ PRÁVĚ JEDLE?

Na světě existuje více než 50 druhů jedlí. U nás přirozeně roste pouze jedle bílá. Oblíbená je i proto, že má krásný rovný kmen, jehličí není pichlavé a živé jedličky zdobí šišky, které rostou směrem nahoru. Pokud máte doma živou jedli, může se ale stát, že vám vánoční ozdoby a dárky "zasněží" semínka, které z nich vlivem tepla vypadávají.

vianocny_stromcek(10)

V případě, že máte raději stromeček, který je krásný během celých svátků, neopadává a dá se formovat podle potřeby, vyberte si u nás umělý vánoční stromek s jehličím k nerozeznání od toho skutečného. Vybrat si můžete výšku podle svých představ a také vzhled jehličí.

 

ZASNĚŽENÝ VÁNOČNÍ STROMEK NEBO KLASIKA?

Zelený vánoční stromek jedle si snadno ozdobíte podle svých představ. Někdo preferuje stromky v jedné barvě, jiní touží po tom, aby zářily všemi. Trendem posledních Vánoc jsou zasněžené stromky. Naši designéři se pohráli s barvou jehličí a při některých stromků označených jako "luxury diamond", přidali k sněhovému poprašku i ozdobu připomínající zamrzlé krystalky ledu.

vianocny_stromcek(21)  vianocny_stromcek(18)

 

VÁNOČNÍ STROMKY NA PAŘEZu

Trendové jsou také vánoční stromky na pařezu. Jednoduchý design si získal ty, kteří mají rádi minimalismus a trošku stylovější Vánoce. Spodní část stromku tvoří pařez vyrobený z větvi stromu a vrch stromku je klasická nebo zasněžená jedleJednoduché, kouzelné, vhodné i do menších prostorů a spoustou místa pro vánoční dárky.

stromcek_na_pniku_vianocny

Vánoční stromek jedle bude kouzelným doplňkem mnoha domácností. A co ta vaše? Jak si ji vyzdobíte?