Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

Jak si vybrat stan / nejlepší pomůcky na kemping

Hurá za dobrodružstvím

Kempování, stanování je zážitek na který nikdy nezapomenete. Ideální příležitost jak strávit čas s rodinou a přáteli a zažít kopec dobrodružství. Pozorovat hvězdy, opékat, chytat ryby, vykoupat se v jezeře to vše a ještě mnohem více zažijete právě při kempování.

kempovanie

Bojíte se že nebudete cítit komfortně a hledáte komfort při kempování? Komfortní kempování je pro všechny kteří mají rádi svůj komfort a my Vám poradíme jaké kempingové doplňky jsou ty nejlepší.

Turistický stan

Jak si vybrat ten správný stan?

Ten správný stan je základem příjemného pobytu v přírodě. Hledáte turistický nebo rodinný stan?

Při výběru stanu je nejdůležitější vědět

  • Pro kolik lidí stan potřebujete
  • Kolik zavazadel budete mít
  • Kam se se stanem chystáte? Zda do kempu nebo volné přírody

 

kempovanie1

Při výběru stanu sledujte

  • Váhu a složení stanu. Upřednostněte nízkou váhu a jednoduché složení
  • Pokud máte rádi komfort při stanování vyberte si stan s více vstupy a organizéry
  • Při výběru stanu je důležitá i barva. V tmavém stane se lépe spí a světlý stan se tolik nepřehřívá
  • Sledujte vodní sloupec voděodolnost stanu
  • Pozor i na výšku stanu, budete ve stanu pouze ležet a přespávat? - postačí Vám nízký stan cca. 110 cm, nebo si chcete i posedět? Zvolte vyšší stany.

 

Nafukovací matrace pro komfortní spaní

Pro některé dobrodruhy je spaní ve stanu nepohodlné. Chcete si užít komfortní spánek i při kempování? Pořiďte si nafukovací matrace pro dobrý a kvalitní spánek. Nafukovací matrace jsou ideální pro jednu nebo dvě osoby. Jsou potaženy nepromokavými látkami, které jsou příjemné na dotek a vy se budete cítit jako doma.

        kempovanie2    nafukovačka

Kempingová sada židle

Kempingový nábytek je perfektní řešení pro pohodlné stolování a odpočinek i během kempování. Pokud se zdržíte na jednom místě déle tak Vám kempinkový nábytek nesmí chybět. Skládací sety, které se dají složit do kufříku jsou vhodné pro více osob. Jsou skladné a přenosné a bez problémů se vejdou do auta.

           kempovanie3  kempingova sada

Turistický přenosný gril

Při kempování se musíte připravit i na to, že Vás přepadne vlčí hlad. Buďte připravený a přibalte si s sebou i turistický přenosný vařič, na kterém vykouzlíte hotovou hostinu. Turistický gril Vám umožní vychutnat si teplé grilované jídla kdykoliv a kdekoliv. Přenosný turistický gril je velmi praktický a lehký.

kempovanie4

Nejoblíbenější turistický gril je s funkcí sporák a gril v jednom. Přenosný gril a sporák v jednom vám zpříjemní každou cestu a z těžké práce v terénu udělá příjemný zážitek.