Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Nejlepší hračky pro děti do zahrady

Hurá do zahrady! Po dlouhé zimě a s příchodem teplých měsíců je čas vyrazit do zahrady a s dětmi se parádně pobavit!

Léto se pomalu blíží a vy přemýšlíte jak zabavit děti během prázdnin? Léto to je voda, písek, smích a odpočinek. Poradíme Vám jak zabavit a i naučit děti něco nového s našimi nejlepšími hračkami do zahrady.

Pobyt dítěte venku je velmi důležitý z hlediska rozvoje, zábavy, ale i zdraví. Podpořte jeho aktivity a pořiďte mu hračku, která ho nikdy neomrzí. Díky našim hračkám se Vaše zahrada může změnit na malé, moderní, dětské hřiště.

Pískoviště pro děti

Pískoviště pro děti je perfektní multifunkční hračka pro všechny věkové kategorie. Podporuje dětskou fantazii a kreativitu. S pískovištěm uděláte radost každému dítěti. Pečení koláčů, stavba tunelů, stavění hradů, stavba silnic, vykouzlí úsměv na každé tváři.

piesok

Nejlepší volbou je praktické pískoviště s poklopem, které víte zavřít aby se Vám do něj nedostaly žádné nečistoty ani déšť.

pieskovisko_1 pieskovisko2_1

Trampolína pro děti

To je kopec zábavy bez jakýchkoliv věkových omezení. Zkuste se zeptat dětí co je nejzábavnější dětskou aktivitou? No přece skákání na trampolíně. Skákání na trampolíně kromě zábavy, zlepšuje i

  • Fyzickou aktivitu
  • Zpevňuje tělo
  • Zlepšuje koordinaci těla
  • Rozvíjí prostorovou orientaci
  • Rozvíjí sociální vnímání a prožívání

 

trampolina

Cvičení a skákání na trampolíně si určitě oblíbíte i Vy. Při skákání na trampolíně se z těla vylučují endorfiny a toxiny díky čemuž se vy i Vaše děti budete cítit příjemnější a zdravější. Dětský organismus si nedokáže přirozeně ulevit aniž vznikl záchvat zlosti a hněvu, dítě si při skákání přirozeně odbourá stres a nahromaděnou energii a při jemném monotónním skákání se uklidní.

Pokud se rozhodnete, že dětem chcete koupit trampolínu, musíte si zodpovědět tyto otázky.

Kde bude trampolína stát? Místo pro umístění trampolíny musí být rovné.

Rozměr trampolíny pro kolik lidí kupujete trampolínu a podle toho se odvíjí i rozměr trampolíny. Pro děti je nejvhodnější volbou trampolína s ochrannou sítí aby se eliminovalo riziko úrazů.

trampolinaa

Dětský bazén je super letní zábava, která osvěží všechny děti i rodiče.

Pokud bydlíte v rodinném domě, nebo máte zahrádku dopřejte dětem chladivé osvěžení v dětském bazénu, určitě se potěší. Nemusí to být velký vestavěný bazén, který Vás finančně zruinuje. Dětem k zábavě postačí nafukovací bazén, který víte kdykoliv odložit a navíc v něm zažijí kopec zábavy.

deti

Na trhu je množství druhů, tvarů a možností. Vybírejte podle toho jakou velikost můžete na zahradě mít. U dětí je oblíbený bazén, který má hrací centrum. Jsou to bazény, které mají různé atrakce jako skluzavka, vodní fontána, házení míčků... Udělat dětem domácí vodní zábavní centrum je rychlé a jednoduché. Vyberte si bazén, nafoukejte ho a připojte zahradní hadici a zábava pro děti může začít.

detsky hrad