Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Jak si vybrat zahradní houpačku

Houpání uklidňuje bez ohledu na věk a pohlaví

hojdačka (1)

Léto je pomalu tady každým dnem je teplejší a pokud i vy patříte mezi ty, kteří si pobyt venku a na zahradě užívají každý den tak jste ve správném článku: Jak si vybrat zahradní houpačku?

Houpačka přinese do Vaší zahrady pocit pohody, relaxu, zábavy a dovolenkové atmosféry. Pro dospělé pocit relaxu a pohody a pro děti zpestření a zábavu během pobytu venku.

Vytvořte si pro sebe dokonalé místo k odpočinku, kde se setká celá rodina, nebo přátelé na zahradní párty. Spolu s perfektním zahradním nábytkem, zahradní houpačkou a slunečníkem bude Vaše letní zahradní párty dokonalá.

Výběr zahradních houpaček je obrovský malá houpačka, velká houpačka, dřevěná houpačka, ratanová, houpačka pro děti, látková, kovová, klasická nebo moderní?

V první řadě je třeba si odpovědět na otázku: Jak velkou houpačku koupit? A pro koho má být houpačka určena?

Pokud pro celou rodinu

  • Tak si vyberte zahradní houpačku vícemístné a velikost houpačky vybírejte podle toho kolik členů v ní bude sedět a následně sledujte nosnost zahradní houpačky. Pokud je průměrná váha dospělého člověka 70 - 80 kg a jste např. 4 členná rodina se dvěma dětmi tak nosnost houpačky musí být 220 - 250 kg.

 

Pokud jste se rozhodli pro dětskou houpačku tak vybírejte podle věku dítěte.

  • Zahradní houpačky pro nejmenší musí být v první řadě bezpečné aby z ní dítě nevypadlo a nepřevrátilo se. Musí být vybavena ohrádkou, která dítě chrání před náhodným vypadnutím. Zahradní houpačka pro nejmenší podporuje motoriku a smysl pro rovnováhu.

 hojdačka (2)

 

hojdačka (3)

  • Pokud se nemůžete rozhodnout jakou houpačku či pro mladší, nebo starší dítě. Tak je pro Vás ideální řešení houpačka čapí hnízdo, které je vhodné pro menší i starší děti. Zahradní houpačka čapí hnízdo je pro všechny věkové skupiny. Moderní stylový doplněk do Vaší zahrady pro všechny děti, které milují houpání vleže i vsedě.

 

hojdačka (5)

 

Pak je speciální kategorie houpaček, které jsou stylové, moderní i pohodlné a dodají Vašemu domovu i zahradě šmrnc, svobodu nádech exotiky.

Znáte ten dovolenkový pohled na houpací sítě a křesla mezi palmami s azurově modrým mořem? Takovou dovolenkovou atmosféru si můžete vytvořit i na své zahradě s krásnými houpacími křesly v boho stylu, houpacími sítěmi, které jsou oblíbené u všech věkových skupin. Závěsné křeslo a houpací síť jednoduše přemístěte a vezmete s sebou kam chcete.

hojdačka (4)

Závěsné houpací křesla a sítě jsou oblíbené u všech věkových kategoriích a poskytují prostor pro relaxaci a načerpání nových sil.