Totální výprodej zahradních fóliovníků. Slevy až do 60%. Svůj nový fóliovník nebo příslušenství pořídíte jen teď v nejlepší ceně na trhu. Spěchejte, zásoby rychle mizí.

Garáž na auto 3.3x6.2m zelená

 
  • 1 z 3
 

Garáž na auto bez zdění. Plachtová garáž se snadno rozloží, poslouží celoročně nebo jako dočasné místo pro parkování auta, motorky nebo přístřešek pro uložení materiálu či zboží.

Dostupnost Na objednávku do 4 týdnú
Můžeme doručit do
4.10.2022
Běžná cena 15 960 Kč
Cena 12 104,13 Kč bez DPH
14 646 Kč    
Kód produktu 2559
Kategorie Plachtové garáže na auta, motocykly, zboží
Záruka 2 roky
 
Garáž na auto je skvělým pomocníkem, který ochrání Vaš auto bez zdění nové garáže! Garážový stan je ochrana vašeho auta před větrem a nepříznivým počasím. Má stabilní pozinkovanou ocelovou konstrukci a 100% nepromokavou plachtovinu, která také chrání před UV zářením. Odolné zipy zajišťují pohodlné zavírání a otevírání vchodu a větrací otvory v obou štítových stěnách umožňují vyhnout se problémům s vlhkostí v důsledku lepší cirkulace vzduchu.Táto garáž je ze silné plachty, PE (polyethylene) je značka silného materiálu, kterým je pokrytá i tato garáž. Hustota plachty je přibližně 260 g / m
 
Garáž má velký vchod / otvor, který je vybaven trvanlivým zipem
Střešní plachta sestává z jedné části, což výrazně zvyšuje její těsnost a trvanlivost
 
Garáž Vám nabízí:
  • Pohodlné a snadné otevírání vstupních dveří - dva vchody jsou umístěny na obou stranách stanu.Sú vybavené silnými zámky. Tento jednoduchý systém otevírání a zavírání zajišťuje pohodlí každodenního používání.
  • Ventilační systém - Větrací okno umístěné na obou stranách haly zabraňuje kondenzaci vodních par a udržuje optimální vnitřní prostředí.
 
 
Použité trouby jsou silné a stabilní. Největší výhodou konstrukce jsou její trubky o průměru přibližně 34 mm a extrémně silné ocelové konektory s průměrem 38 mm.
 
Výhody ocelové konstrukce jsou zejména ocelové potrubí, které jsou pozinkované s práškovou barvou. 
 
rozměry
šířka 330 cm
délka 620 cm
výška stran 200 cm
výška 245 cm

 

 

 

UPOZORNĚNÍ! V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je nezbytné garáž složit a uskladnit. Garáž nesmí být vystavena silnému nárazovému větru, intenzivnímu dešti a krupobití. V případě výstrah v předpovědi počasí před silným větrem nebo před špatnými podmínkami počasí doporučujeme garáž složit a opětovně ji používat až po zlepšení počasí. Garáž neskládejte, pokud jsou stěny nebo střecha mokré. Garáž a plachty skládejte až po úplném uschnutí. V opačném případě hrozí jejich znehodnocení plísní. Vždy používejte kotvící a upevňovací sady. Nárok na reklamaci zaniká v případě nedodržení uvedených provozních pokynů. Poškození vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek není předmětem reklamace.

Upozornění: Zboží je před odesláním pečlivě kontrolován. V přítomnosti kurýra vizuálně zkontrolujte obal zásilky. Pokud po otevření zásilky zjistíte, že zboží je poškozen, ihned kontaktujte kurýra, který Vám zásilku předal. S kurýrem sepište zápis o škodě. Těmto dokumentům reklamujete doručení zboží u přepravce. Uvedeným postupem se řiďte iv případě, že zásilka navenek nejevila známky poškození. Internetový obchod nenese odpovědnost za škody vzniklé při přepravě.

Záruka na produkt je 24 měsíců. Avšak opotřebení charakteristické pro daný materiál nebo použití se nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokud z povahy prodané věci vyplývá, že její životnost je kratší než záruční doba a když při obvyklém užívání takové věci dojde k jejímu celkovému opotřebení ještě před uplynutím záruční doby. Střecha je spotřební materiál. Může se opotřebovat i dříve než za 24 měsíců, obzvláště v případě, že je střecha dlouhou dobu vystavena slunečnímu záření.

Hmotnost 80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: