Pěstitelská sezóna se blíží! 🌱 Vyberte si z nejlepší nabídky zahradních fóliovníků a příslušenství na Bestente. 👌

Tříkolka Ricokids RED se stříškou RC-602

 
  • 1 z 8
 

Skvělý kočárek, který bude růst s vaším dítětem! Nabízí až 6 funkcí, které si užije společně s dítětem i vy.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Měrná cena 2 049 Kč / 1 ks
Cena 1 693,39 Kč bez DPH
2 049 Kč
Kód produktu 4821
Kategorie Tříkolky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Tříkolka, dětský kočárek, zda kolo se stříškou  na nafukovacích kolech je ideální pro děti a rodiče, kteří se rádi pohybují na čerstvém vzduchu. Kromě toho roste s dítětem. Kolo lze použít jako kočárek se sedlem otočeným směrem k rodiči. Kolo byl vybaven tzv volným kolem, tj mechanismus, který umožňuje jezdit bez šlapání.

 

V SMĚRU JÍZDY

Funkce sezení ve směru jízdy je pro dítě jako stvořená. Během procházky může sledovat okolí a vše, co se v něm děje. Z pohodlí kola má ten nejlepší výhled. Sezení v tomto směru jízdy zpříjemňují i ​​opěrky na nohy, opěrky na ruce a vás na sedadle potěší bezpečnostní pásy. Dítě tak víte jednoduše zapnout a nemusíte se bát o jeho bezpečnost. Během teplých letních a slunečných dní dokážete pomocí stříšky vytvořit nad dítětem clonu. Tak mu slunce nebude svítit do očí a bude se cítit ještě pohodlněji! Funkce "volného kola" zajistí, že se kolo bude otáčet i bez toho, aby dítě používalo pedály.

 

Clipboard24

DOZADU

Funkce sezení v protisměru jízdy je určena pro ty nejmenší a pro děti, které se cítí pohodlněji, když mohou vidět rodiče během vození. Své dítě tak víte mít vždy pod dohledem. Na otočení stačí použít pouze jedno tlačítko. Po jeho stisknutí otočte sedadlo o 180 °, a otočení je ukončeno. Pohodlnou a nenáročnou manipulaci si zamilujete.

Clipboard25

STŘÍŠKA

Stříška je nastavitelná. Její nastavení spočívá pouze v jednoduchém potáhnutí dopředu, nebo zatlačení dozadu. Přizpůsobit ji lze na základě počasí. Během přímého slunce ji doporučujeme zatáhnout tak, aby vytvářela nad dítětem stín. To ho ochrání před slunečním zářením a paprsky mu nebudou překážet při dívání na okolí. Stříšku můžete i celkově demontovat.

Clipboard26ň

Clipboard27

 

OVLÁDACÍ RUKOJEŤ

Kolo je vybaven i rukojetí určenou k ovládání a tlačení kola. Pomocí rukojeti víte nasměrovat kolo právě tam, kam potřebujete. Ovládání je snadné. Rukojeť se díky měkkému materiálu bude i příjemně držet. Je vyhotovena z kvalitní oceli, a tak je dostatečně pevná a odolná. Navíc ji můžete výškově nastavovat, a později je možné ji zcela odmontovat.

Clipboard28

 

SAMOSTATNÝ KOLO

Tak, jak se mění vaše dítě, můžete měnit i kolo. Ze začátků, kdy dítě neumí používat pedály, je výborný na vození a tlačení vašeho pokladu. Avšak jakmile se dítě naučí kole, můžete z kola odstranit opěrku na sezení, bezpečnostní pásy, rukojeť na tlačení i ochranný rám, který slouží jako opěrka na ruce a také má bezpečnostní funkci. Z dosavadní tříkolky na tlačení se tak stane plnohodnotný kolo pro nejmenší! Cyklistika bude pohodlné i díky nafukovacím kolům, které tlumí otřesy a kolo je tak velmi tichý. Tříkolka RICOKIDS splňuje splňuje nejnovější bezpečnostní normy EN71-1, EN71-2, EN71-3.

Clipboard29

 

 

Funkce

Sezení ve směru jízdy

Sede proti směru jízdy

Nastavitelná stříška

Složení ochranné opěrky

Nastavitelná ovládací rukojeť

Funkce samostatné tříkolky

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Hmotnost: 9,6 kg

Maximální nosnost: 25 kg

Celková délka: 76 cm

Šířka: cca 49 cm

Nastavitelná výška: 57 – 63 cm

Průměr předního kola: 25 cm

Průměr zadních kol: 20 cm

Maximální výška rukojeti (od země): 95 cm

Clipboard30

 

Hmotnost 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: